Hawk Future mı, Zio Fabric mi?

Ainns

Femtopat
Daha fazla  
Zio Fabric yada Hawk Future koltuk almayı planlıyorum. Sizce hangisini almalıyım? Aralarında ortalama 600 TL fark var ve 2'sinin de kendine göre avantajları var.

Zio fabric ya da hawk future koltuk almayı planlıyorum. Sizce hangisini almalıyım? Aralarında ortalama 600 TL fark var ve 2'sinin de kendine göre avantajları var.

Bende bu ürün var aşırı rahat aşırı konforlu ve kaliteli 0 terletme 0 sorun müşteri hizmetlerine uılaşım kolay cozum kolay müşteri hizmetleri efsane ötesi iyi müşteri menmuniyeti cok iyi şiddetle önerimdir. Hawk markadan şaşma sakın aşırı kaliteli malzemeden kısılmamış parasını sonuna kadar hakkediyor garantisi bitti yeni koltuk alacağım derdine bile girme zaten parcaları uyguna ve uyumlu şekilde satılıyor Aksesuarlar | Hawk Gaming Chair ad yazdırmak bile bedava koltuk alınca sonra yağ bakım setide bedava geliyor kutuluma eksiksiz ve cok düzenli paketlenme efsaneydi ve kargo cok hızlı.

Keşke Zio daki gibi logo bastırmak ücretsiz olsaydı, ozaman düşünmeden alırdım. En büyük sebep o arada kalmamdaki yoksa hawkın yeni modeli Future serisi çok hoşuma gitti
Bende bu ürün var aşırı rahat aşırı konforlu ve kaliteli 0 terletme 0 sorun müşteri hizmetlerine uılaşım kolay cozum kolay müşteri hizmetleri efsane ötesi iyi müşteri menmuniyeti cok iyi şiddetle önerimdir. Hawk markadan şaşma sakın aşırı kaliteli malzemeden kısılmamış parasını sonuna kadar hakkediyor garantisi bitti yeni koltuk alacağım derdine bile girme zaten parcaları uyguna ve uyumlu şekilde satılıyor Aksesuarlar | Hawk Gaming Chair ad yazdırmak bile bedava koltuk alınca sonra yağ bakım setide bedava geliyor kutuluma eksiksiz ve cok düzenli paketlenme efsaneydi ve kargo cok hızlı.

Logo bastırma ücretsiz diye biliyorum bir sorun.
En son sorduğumda (1 ay önce) hawk fab serisi için 250 ila 350 arası fiyatlar vermişlerdi logo başına, zioda da normalde aşağı yukarı öyle lakin şuan için ön ve arka logo ücretsiz
Gördüğün gibi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211015_140632_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20211015_140632_com.whatsapp.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 423
Son düzenleme:
En son sorduğumda (1 ay önce) hawk fab serisi için 250 ila 350 arası fiyatlar vermişlerdi logo başına, zioda da normalde aşağı yukarı öyle lakin şu an için ön ve arka logo ücretsiz.
Gördüğün gibi.

Tekrar bir sorun derim hawk alacaksanız kol a bir pad alınız derim cok daha konforlu oluyor pad olmadanda konforlu fakat ne bileyim zevk meselesi daha bir cool oldu.

Dostum ben de ikisi arasında kalmıştım ama tercihimi hawk yönünde kullandım çok kaliteli diyor.
1 haftaya alacağım inş alınca buraya yazarım.

Tekrar bir sorun derim hawk alacaksanız kol a bir pad alınız derim cok daha konforlu oluyor pad olmadanda konforlu fakat ne bileyim zevk meselesi daha bir cool oldu.
Yukarda attığım ss bugünden, ayrıca Zio şuanda 4d kol olmadığı için o padleri ücretsiz hediye ediyor logo basımı ile beraber

Yukarıda attığım SS bugünden, ayrıca zio şu anda 4D kol olmadığı için o padleri ücretsiz hediye ediyor logo basımı ile beraber.

Kalite hizmetden kısıp bu tarz logo gibisine gosterişe önem veririm dersen al ama emin ol hawk kadar iyi değil arkadaşımın arkadaşında zio var şu an alsam hawk alırdım diyor karar senin.

Hawk ın future serisi bayağı iyi onu alacağım dediğim gibi
Kullandıkları mekanizamalar malzeme kalitesi 4D kollar sünger vs. bayağı iyi duruyor.
Dediğim gibi 1 haftaya alacağım inşallah.
Alınca da buraya yazarım ilk deneyimleri.
Logo falan umursamıyorum zaten benim için önemli olan malzeme kalitesi ömrü ve rahatlığı tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı