Hawk Future mı, Zio Fabric mi?

Evet geldi.
Genel anlamda bayağı kaliteli bir koltuk.
Kolçakları amortisör mekanizmalar vs. çok iyi.
Tek beğenmediğim şey baş yastığı çok sert.
İçini açıp süngerine baktım kaliteli sünger kullanılmış ama bayağı sert yani taş gibi :D
Kumaşı falan iyi yani yazın terletemez zaten bu yüzden hawk yönünde kullandım tercihimi.
Bel yastığı fena değil.
Oturma kısmı biraz sert ama oturdukça açılacaktır sonuçta yeni bir ürün.
Kol pedi almıştım yanında feel kol pedi olarak geçiyor onu da çok beğendim iyi ki almışım alırken siz de alın bence normal fiyatı 100 TL ama şu an indirimde 60 TL :)
Benim yorumlarım şu anlık böyle daha 2 gün oldu zaten.
Kargo bir tık gecikti 29 Ekim'den vs üstte demiştim zaten.
Ama sağlam bir ürün yani sorun çıkacağını sanmıyorum ki çıkarsa bile marka her arkasında duruyor ürünün :)

Hocam aradan 1 yıl geçmiş ama hâla bu koltuğu mu kullanıyorsunuz, memnun musunuz?

@N Y R O @Nurel güncel düşünceleriniz neler? 4.500 TL'ye future alınır mı? Sizden gelen yorumlara göre direkt sipariş vereceğim.

1 yılı geçti kullanalı gayet memnunum kendisinden rahat sağlam bir koltuk aşınma yırtılma olmadı
Kumaşı zaten kaliteli baş yastığını kullanmıyorum bel yastığını kullanıyorum (dik durmak için) gayet rahat yani.
Ben 2800 küsure mi ne almıştım şu an 4500 olduğunu görünce şaşırdım.
Gerçi geçen yıldan bu yıla her şeye zam geldiği için çok da şaşırmamak lazım .d

1 yılı geçti kullanalı gayet memnunum kendisinden rahat sağlam bir koltuk aşınma yırtılma olmadı
Kumaşı zaten kaliteli baş yastığını kullanmıyorum bel yastığını kullanıyorum (dik durmak için) gayet rahat yani.
Ben 2800 küsure mi ne almıştım şu an 4500 olduğunu görünce şaşırdım.
Gerçi geçen yıldan bu yıla her şeye zam geldiği için çok da şaşırmamak lazım .d
10 ay önce 1400₺ ye aldım mouse 3.300₺ olmuş. O yüzden bir şeye niyetlendiysen direkt alıcan ya. Bu fiyata future dan daha iyisini bulabilir miyim diye her yeri araştırıyorum. Eskiden beri kullananlara soruyorum güncel düşünceleri ne diye. Her türlü alınır diyosun yani.

10 ay önce 1400₺ ye aldım mouse 3.300₺ olmuş. O yüzden bir şeye niyetlendiysen direkt alıcan ya. Bu fiyata futuredan daha iyisini bulabilir miyim diye her yeri araştırıyorum. Eskiden beri kullananlara soruyorum güncel düşünceleri ne diye. Her türlü alınır diyosun yani.

Dostum daha iyisini bulabilirsen hem buraya at biz de bakmış karşılaştırmış oluruz hem de kendin değerlendirirsin zaten.
Dediğin aslında doğru alacaksan al mantığı çünkü her şeye zam geliyor maalesef
Aynı bütçelerde zio var sanırım ona da bir bakabilirsin kullanıcı yorumları vs. (yayıncılarda kupon kodları da oluyor)
Sana tavsiyem deri almaman çünkü terletme vs. yi geçtim yırtılma aşınma durumları daha fazla
Bana sorarsan tercihini Hawk'tan yana kullan derim ben memnunum şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı