Hawk Gaming Chair nasıldır?

Ben yerlerine gittim gördüm gerçekten koltuğu üretiyorlar. :) Ben 1350 TL'ye aldım. Henüz gelmedi. Fakat bu fiyata ya da 200-300 lira fark ile terletmeyen daha iyi bir koltuk alınabilir miydi bilmiyorum.

Kendi sitesinden aldığımdan eminim ama şuan oturduğum koltuk gerçekten berbat, sırtım ve belim her gün ağrıyor bunların üstüne birde kambur oldum. Eğer dolandırıldıysam tek param gider ve bu koltukla devam etmek zorunda kalırım. Berbat bir durum beynim sürekli benimle oyun oynuyor.

Merak etme gelir bende aldım benımde sırtım belim ağrıyordu aldım hala ağrıyor çok ümidin olmasın.

Buradaki yorumları okuyup ben de hawk aldım fakat daha iki hafta sonunda sıkıntılar çıkmaya başladı. Kullanan arkadaşlarda da var mı merak ediyorum açıkçası.

Koltuğun sol alt tarafındaki hareket ettirilebilir kısım kapalı olmasına rağmen koltuk az da olsa arkaya ve öne gidiyor. Hatta sola sağa da hareket etmeye başladı. Ufak bir harekette sallantı halinde yani, sabit durmuyor. Sizin başınıza geldi mi acaba?

Bir diğer sorun sağ kolçağın kapağı çıkmaya başladı kolumu oraya attığım anda kapağın ön tarafı kalkıyor...

Bende de var bir sallanma. Genellikle sağa hafif yatık şekilde oturma huyum var. Çok eğik değil ama dümdüz oturmuyorum. Sağ doğru hafif yattığımda sağa doğru biraz kayıyor koltuk. Bir hareket yok ama aşağıdan sesler geliyor. Sorununuzu yetkililer ile konuştunuz mu ne dediler?

1 haftadır spariş verdiğim hawk chair ile ilgili sıkıntım var, evdimde duruyor oturamadım, montajını tamamlayamadım. Sparişi istanbuldan vermiştim. Detaylara şimdilik girmiyorum. Tekrar yazdım kendilerine sorun artık çözülmez ise kendi koltuklarının önerildiği her yerde yazacağım kendi deneyimimi.

Çektim Zio'yu pişmanda değilim çok rahat güzel kaliteli. Kolçak ilgili bir sorunum oldu yenisini gönderdiler hemen. Koltuğa isim yazmayı unutmuşlar yeni yazılı yastık gönderdiler ilgileniyorlar.

Bende Fab V4 modeli var gayet güzel.
Sende güzeldir o senin deneyimin, ben zaten dikkat ettiysen koltuk ile ilgili yorum yapmıyorum. Yeni verilen istanbul içi sparişler ile ilgili bir durum bu. Artık koltukları youtube videolarındaki gibi parça göndermiyorlar. Montajın çoğu evde yapılıyor. Sanırım detaları ile anlatacağım yakında çözecekler gibi gelmiyor. Edit: Koltukla ilgili zaten istesem de yapamam 31 mayısta evime gelen koltuğa hala oturamadım 8 Haziran oldu.
Edit 2: Ertesi yeni bir koltuk getirdiler monte edilmiş bir halde o yüzden sıkıntım kalmadı, saolsunlar hızlı bir şekilde hallettiler kavuştum sonunda koltuğuma.

Son düzenleme:
Ortalama iki aydır kullanıyorum, çok rahat olduğu söylenemez bir türlü alışamadım koltuğa. Üst kısmı saçma şekilde sallanıyor ve bunu çok kafama takıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım yan mekanizmayı sıkın dediler. Sallanması eskiye kıyasla daha az fakat bitmiş değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ortalama iki aydır kullanıyorum, çok rahat olduğu söylenemez bir türlü alışamadım koltuğa. Üst kısmı saçma şekilde sallanıyor ve bunu çok kafama takıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım yan mekanizmayı sıkın dediler. Sallanması eskiye kıyasla daha az fakat bitmiş değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam son durum nedir ben almayı düşünüyorum koltuğu, sorununuz çözüldü mü?

Merhaba benim de koltuğum sağa ve sola sallanabiliyor bunun bir çözümü varmıymış ögrenebildiniz mi acaba?

Geri
Yukarı