Hawk koltuk alınır mı?

Alma bence mekanizmasındaki dişli yalama oldu, yastık aşırı rahatsız, omuz bölgesinde omuzları çok ileri attırıyor koltuk ve bel yastığı kıç bölgesine geliyor aşırı rahatsız.

Hawk Fab V4 aldım yastığı sürekli içine göçüyor boyum 173 falan kafa yastığına boynum tam yetişmiyor eğer boyun biraz daha uzunsa rahat edebilirsin ama bütçe varsa arakdaşın dediği gibi zio alman daha güzel olabilir.

Suanda kolcak sallanmasi disinda bir sorunu yok gibi duruyor dogrumudur oturma kisminin sallanmasini anlamadam direkt koltuk mekanizmadanmi sallaniyor ve extra rahatsiz oldugun bir durum olsumu toryumda mekanizma yamulmasi gormustum bi arkadasimda geriye dogru yamulmustu xdrivede iade degisim yapmadi oyuzden toryum almayi pek dusunmuyorum

Hocam ayağınızı yere koyup sırtınızla koltuğa vurursanız 1-2cm ileri geri oynayabiliyor arkadaş ondan bahsediyor sanırım bende de var ama bunu bir sorun olarak nitelendirmeyi lüzum görmedim çok ince bir detay zaten.

1 Yıl kullandım çok memnundum, ihtiyaçtan sattım. Alırsam tekrar Hawk alırım.

Sabitlediğin zaman kollardan tutup kendini salladığında hafif sallanıyor dediği şey o benim için bir sıkıntı değil açıkçası. Plastik kalitesi ise bu fiyatlarda denediğim koltuklarla aynı yani çok aşırı iyi hissettirmiyor ama bana bir sorun çıkartmadı.

Aynen öyle benim içinde önemsiz bir detay ama yine de bilgi verirken tam bilgi vermek açısından söyledim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…