Hawk koltuk alınır mı?

Alma bence mekanizmasındaki dişli yalama oldu, yastık aşırı rahatsız, omuz bölgesinde omuzları çok ileri attırıyor koltuk ve bel yastığı kıç bölgesine geliyor aşırı rahatsız.

Hawk Fab V4 aldım yastığı sürekli içine göçüyor boyum 173 falan kafa yastığına boynum tam yetişmiyor eğer boyun biraz daha uzunsa rahat edebilirsin ama bütçe varsa arakdaşın dediği gibi zio alman daha güzel olabilir.

Ben fab modelini kullanıyorum koltuğun oturma kısmı hafif sallanıyor ve kollarda hafif oynamalar var onun dışında bir sorunu yok xDrive toryum modeli ile sanırım fiyatları yakın onu da arkadaşımda denedim farklı ise hawk ın oturma süngeri daha ince ve sert toryumda daha kalın ve yumuşak en olarak hawk daha geniş ve hawk için yazdığım sallanma oynama konuları xDrive toryumda da geçerli onun dışında merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin.

Koltuğun kolları pek yumuşak değil her iki markada da benim dirseklerimi ağrıtıyor uzun süre oyun oynadığımda onun için ayrı olarak sünger satıyorlar o da 350 TL fakat stokta yok yazıyor ve sırt yastığı benim koltuğumda aradaki boşluğa kayıyor ve o biraz rahatsız ediyor benim bilmediğim bir yöntem varsa kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
Suanda kolcak sallanmasi disinda bir sorunu yok gibi duruyor dogrumudur oturma kisminin sallanmasini anlamadam direkt koltuk mekanizmadanmi sallaniyor ve extra rahatsiz oldugun bir durum olsumu toryumda mekanizma yamulmasi gormustum bi arkadasimda geriye dogru yamulmustu xdrivede iade degisim yapmadi oyuzden toryum almayi pek dusunmuyorum

Suanda kolcak sallanmasi disinda bir sorunu yok gibi duruyor dogrumudur oturma kisminin sallanmasini anlamadam direkt koltuk mekanizmadanmi sallaniyor ve extra rahatsiz oldugun bir durum olsumu toryumda mekanizma yamulmasi gormustum bi arkadasimda geriye dogru yamulmustu xdrivede iade degisim yapmadi oyuzden toryum almayi pek dusunmuyorum
Hocam ayağınızı yere koyup sırtınızla koltuğa vurursanız 1-2cm ileri geri oynayabiliyor arkadaş ondan bahsediyor sanırım bende de var ama bunu bir sorun olarak nitelendirmeyi lüzum görmedim çok ince bir detay zaten.

Şu anda kolacak sallanmasi disinda bir sorunu yok gibi duruyor dogru mudur oturma kisminin sallanmasini anlamadam direkt koltuk mekanizmadanmi sallaniyor ve extra rahatsiz oldugun bir durum olsumu toryumda mekanizma yamulmasi gormustum bir arkadasimda geriye dogru yamulmustu XDrive'de iade degisim yapmadi o yüzden toryum almayi pek dusunmuyorum.

Sabitlediğin zaman kollardan tutup kendini salladığında hafif sallanıyor dediği şey o benim için bir sıkıntı değil açıkçası. Plastik kalitesi ise bu fiyatlarda denediğim koltuklarla aynı yani çok aşırı iyi hissettirmiyor ama bana bir sorun çıkartmadı.

Hocam ayağınızı yere koyup sırtınızla koltuğa vurursanız 1-2cm ileri geri oynayabiliyor arkadaş ondan bahsediyor sanırım bende de var ama bunu bir sorun olarak nitelendirmeyi lüzum görmedim çok ince bir detay zaten.

Aynen öyle benim içinde önemsiz bir detay ama yine de bilgi verirken tam bilgi vermek açısından söyledim.

Geri
Yukarı