Hawk oyuncu koltuğu alınır mı?

Öneriler için teşekkürler, Hawk Fab V6 koltuğu Hepsiburada üzerinden 4.600'e siparişini verdim, diğer ofis koltuklarını araştırdım ancak özellikle fileli koltukların bana dayanmayacağını düşündüm. Umarım üzmez.

Fileli koltuklar daha iyi bana göre kanka kilom da fazla onların demir kalitesini falan düşünerek alacağım ben baktımda hawk falan bir sürü kötü yorum var.

Fileli koltuklar daha iyi bana göre kanka kilom da fazla onların demir kalitesini falan düşünerek alacağım ben baktımda hawk falan bir sürü kötü yorum var.
Fileli koltuk ile Hawk'ın arasında baya bir ayarlama farkları vardı, kalite olarakta Hawk'ın iskeleti ve süngeri dikkatimi çekti. Ve normal fiyatı 5500 olmasına rağmen 4600'a aldım hepsiburada üzerinden, fiyatı tekrar hepsiburada da 5500 olmuş, bana nasıl 4600'a geldi orasını bilmiyorum. Koltuk gelsin buraya rahatlığı, iskeletinin nasıl olduğunu yazacağım.

Fileli koltuk ile Hawk'ın arasında bayağı bir ayarlama farkları vardı, kalite olarak da Hawk'ın iskeleti ve süngeri dikkatimi çekti. Ve normal fiyatı 5500 olmasına rağmen 4600'a aldım Hepsiburada üzerinden, fiyatı tekrar Hepsiburada'da 5500 olmuş, bana nasıl 4600'a geldi orasını bilmiyorum. Koltuk gelsin buraya rahatlığı, iskeletinin nasıl olduğunu yazacağım.

Usta o koltuk zaten hep indirime giriyor bakıyordum ben ara sıra sürekli hep indirime girip çıkıyordu yani orijinal fiyatı indirimli fiyatı :D

kısaca kanka hayırlı olsunn umarım hiçbir sıkıntısı olmaz umarım çok rahat olursunn

Fileli koltuk ile Hawk'ın arasında baya bir ayarlama farkları vardı, kalite olarakta Hawk'ın iskeleti ve süngeri dikkatimi çekti. Ve normal fiyatı 5500 olmasına rağmen 4600'a aldım hepsiburada üzerinden, fiyatı tekrar hepsiburada da 5500 olmuş, bana nasıl 4600'a geldi orasını bilmiyorum. Koltuk gelsin buraya rahatlığı, iskeletinin nasıl olduğunu yazacağım.
Bende v4 siparişi vermiştim geçen hafta geldi ve kurulumunu yaptım. Evet koltuk sert fakat saatlerce oturmama rağmen hiç ağrı yapmıyor. Açıkçası ben memnun kaldım fiyatı da gayet iyi, bence sizi de üzmez. Güle güle kullanın.

Öneriler için teşekkürler, Hawk Fab v6 koltuğu hepsiburada üzerinden 4.600'e siparişini verdim, diğer ofis koltuklarını araştırdım ancak özellikle fileli koltukların bana dayanmayacağını düşündüm. Umarım üzmez.
dostum kullandın mı nasıl ben de almayı düşünüyorum çünkü koltuk rahat mı ve çok terletiyor mu

dostum kullandın mı nasıl ben de almayı düşünüyorum çünkü koltuk rahat mı ve çok terletiyor mu
Kullanıyorum hala, koltuk genel olarak minderi söyledikleri gibi biraz sert ancak beni fazla rahatsız etmiyor. Bunun haricinde koltuğun sağ tarafında gıcırdama oluştu, evde özel yağlama spreyi vardı onu sıktığımda sorun çözüldü, düzelmeseydi yeni mekanizma isteyecektim. Başka da bir sorun gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı