Hawk oyuncu koltuğu alınır mı?

Future serisi ile çok fark var mı?

Evet gözle görülebilir bariz bir fark var aralarında ama yerinde olsam şahsen oyuncu koltuğu yerine IKEA gibi yerlerden rahat bir ofis sandalyesi alırdım oyuncu koltuklarının öyle aman aman bir rahatlığı yok hatta bazı durumlarda rahatsız bile edebiliyor ama illaki oyuncu koltuğu almakta ısrarcıysan future serisini öneririm dediğim gibi

Evet gözle görülebilir bariz bir fark var aralarında ama yerinde olsam şahsen oyuncu koltuğu yerine IKEA gibi yerlerden rahat bir ofis sandalyesi alırdım oyuncu koltuklarının öyle aman aman bir rahatlığı yok hatta bazı durumlarda rahatsız bile edebiliyor ama illaki oyuncu koltuğu almakta ısrarcıysan future serisini öneririm dediğim gibi.

Teşekkür ederim.

Ben Hawk Fab almıştım. Gereksiz pahalı ve o kadar da sağlam olduğunu düşünmüyorum.

Daha altı ayı dolmadan her tarafı sallanmaya başladı. Alt tarafta bir yerlerden de hafif bir gıcırdama başladı. Bunun dışında destek minderleri de işe yaramaz. Bel kısmına gelen minder çok büyük ve rahatsız ediyor. Onu çıkarıp atınca daha rahat ettim. Boyun desteği de tam aksine küçük.

Şimdilik rahatlığı idare ediyor ve özellikle sırt yaslama yerinin hassas ayarı hoşuma gidiyor. Dikliğini istediğim gibi kolayca ayarlıyorum. Yüksekliği de fena değil. Ha yine de şimdiki aklım olsa daha uygun fiyata bir ofis koltuğu alır geçerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı