Hawk sipariş resmileşmemiş

Daha fazla  
Öncelikle merhaba.

15 Temmuz günü Amazon üzerinden Hawk oyuncu koltuğu aldım Prime Day ile de güzel bir fiyata geliyordu. Kargo takipte de 21-25 Temmuz arası teslim edilecek olarak gözüküyordu fakat hala kargoya verilmeyince merak edip Hawk WP'ye yazdım. Karşıdaki kişi bana ödemenin resmileşmediğini söyledi nasıl yani dedim ödemeniz sisteme yansımamış dedi. Amazon ile görüşmemi söylediler. Amazon müşteri temsilcisi ile de görüştüm ve herhangi bir problem olmadığını satıcıya bildirmemi söyledi. Ne yapmam gerek?

Dosya Ekleri

• IMG_20230721_184119.jpg
    IMG_20230721_184119.jpg
    236,4 KB · Görüntüleme: 42
  • resim_2023-07-21_185635167.png
    resim_2023-07-21_185635167.png
    18,5 KB · Görüntüleme: 40
Öncelikle merhaba.

15 Temmuz günü Amazon üzerinden Hawk oyuncu koltuğu aldım Prime Day ile de güzel bir fiyata geliyordu. Kargo takipte de 21-25 Temmuz arası teslim edilecek olarak gözüküyordu fakat hala kargoya verilmeyince merak edip Hawk WP'ye yazdım. Karşıdaki kişi bana ödemenin resmileşmediğini söyledi nasıl yani dedim ödemeniz sisteme yansımamış dedi. Amazon ile görüşmemi söylediler. Amazon müşteri temsilcisi ile de görüştüm ve herhangi bir problem olmadığını satıcıya bildirmemi söyledi. Ne yapmam gerek?
Amazonun yazdığını tekrardan HAWK'a yazdınız mı?

Merhaba hocam, hesabım, işlemlerim, ödeme işlemlerim olması gerekiyordu, oraya girip ödemeyi almış mı diye kontrol ediniz, eğer almadıysa ya kartta limit yoktur ya da frauda takılmış olma ihtimaliniz vardır, 1 2 güne çözümlenir bu durum, ödemeyi çektiyse en yakın zamanda kargoya verilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı