Hawk vs XPrime

yaboxo4824

Hectopat
Merhaba. Epey uzun suredir koltuk araştırması yapmaktayım ve işin içinden çıkamaz hale geldim. Kumaş ve rahat bir koltuk arayışındayım 182 boy, 128 kiloyum, şu anda kilo verme sürecindeyim gerçi.

Uzun vadede kırılmayacak, sağlam, yumuşak süngerli, rahat (oturma genişliği ve derinliği yeterli seviyede olan) kumaş bir koltuk tavsiyesi istiyorum.

Hawk gördüğüm kadarıyla iyi bir marka, fab v5, V3 herhangi birini alabilirim. Onun dışında XPrime titan XL diye bir ürüne denk geldim ve birkaç ürün daha linkleri bırakıyorum. Fikir verirseniz sevinirim. Bütçe 3500 Max.

Hawk kullanan biri olarak önermiyorum. Mazeme kalitesi gerçekten çok kötü. Bir kere amotisör bozuldu değiştirdim. 1 yıl sürmedi şimdi ikinci amortisör bozuldu. Gidip başka marka bir amortisör alacağım. Önermiyorum. Koltuğu da o kadar da aşırı rahat değil.

Boyum 178cm, kilom 84kg. O kadar da ağır biri de sayılmam. Ayrıca siparişler çok geç geliyor. Koltuk için 20 günden fazla bekledim. Amortisörü satın aldığımda 2 haftada anca geldi. Parça değişimleri yapmak istediğinizde ürünler çok geç geliyor.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim cevap için hocam, ne kadar suredir kullanmaktasınız acaba? Deneyimlerinizi kısaca aktarabilirseniz çok sevinirim.

Rica ederim. Yaklaşık 3 aydan beri kullanıyorum gayet rahat hiçbir sorunla karşılaşmadım bu zamana kadar tek sorunu şuanda kullandığım zeminde halı vb birşey olmadığı için biraz fazla kayıyor zeminde onun dışında bir sorunu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı