Haxball oyununda küfür sonrası dava edilir miyim?

@Greenville 22 yaşındaymışsınız, 12-13 yaşındaki çoluk çocuğun küfürlerini mi takıyorsunuz? Ayrıca size kimse dava açma demedi, siz de onlara açsaydınız. Kaç yaşında insansınız, kısasa kısas deyip sövüyorsunuz. Kusura bakmayın, sizi haklı bulmuyorum.
Haklısın ne diyeyim.

Hocam bunlar reşit olduğum için mi ?
Bir de ben beni banlayanin dedim. Yani onun adını vermedim. O zaman her küfür edeni ben de dava açayım ?
Hocam bence adam uğraşmaz. Senin gibi niceleri adama küfür etmeye gelmiştir. Ama botlu odada yapmasaydın. Odaya gelenlerin IP si sistemde tespit ediliyor. Görebiliyor yani.

Bu adres birçok bilgiyi içerisinde barındırır ve istek attığınız her sunucu IP adresinizi net bir şekilde görür. IP adresinin içerdiği en önemli detaylardan biri konum bilgisidir. Çoğu IP adresi net bir şekilde konumuzu vermez

Bu adres birçok bilgiyi içerisinde barındırır ve istek attığınız her sunucu IP adresinizi net bir şekilde görür. IP adresinin içerdiği en önemli detaylardan biri konum bilgisidir. Çoğu IP adresi net bir şekilde konumuzu vermez.

Bu arkadaş sana ciddi ciddi dava açıcaksa eğer rahat bulur şikayette bulunup IP adresini ISS ile görüşüp senin adresini verebilir.
Hatta bir tane YouTuber vardı popüler bir kişiye dava açmıştı yanındaki avukat ise dediklerimin benzerini söylemişti.

Geri
Yukarı