Hayali bir firma kuralım

Yurt dışı firmalarına laptop yaptırıp üzerine marka basıp satalım. Sonra dev üretim, Türkiye'nin teknolojide çağ atlaması gibi haberler yaptırıp marka imajımızı yükseltelim.

Daha sonra borsa işine girsin dünya çapında bu şirket.
Giyim mağazası açardım, ismini de "F. K." koyardım. Biraz daha şekilli bir şekilde yazardı tabii, pahalı olacağı yazı tipinden anlaşılsın :)

Ekran kartı üretmek bana göre değil, ben daha çok kullanmayı seviyorum.

1000 Tane TCTX 3090 Ti @AyarsıZZ arkadaşa gönderiyorum hem kazancımız olur hem de ekran kartının ön denemelerine başlamış oluruz.

Devam ettirerek mi yapacaktık? Ben onu yanlış anlamışım.

Önce firma ne üstüne olduğunu bulacağız ondan sonra firmayı büyüteceğiz. Çoğunluk ne kurmak isterse. Diyelim ekran kartı firması, ona isim, logo, websitesi (web site sadece resim olacak), Firmayı büyütmek için fikirler... daha sonra globalleşme. Herşey burada gerçekleşecek firma Google'ı geçene kadar üretim yapıyormuşuz gibi fikirler bulup büyüteceğiz. Öncelikle ne üzerine sonra firma ismi daha sonrada görev almalar o şekilde büyüteceğiz.

İstanbul'da TP.

Önce firma ne üstüne olduğunu bulacağız ondan sonra firmayı büyüteceğiz. Çoğunluk ne kurmak isterse. Diyelim ekran kartı firması, ona isim, logo, sahte websitesi (web site sadece resim olacak), firmayı büyütmek için fikirler... Daha sonra globalleşme. Her şey burada gerçekleşecek firma Google'ı geçene kadar üretim yapıyormuşuz gibi fikirler bulup büyüteceğiz. Öncelikle ne üzerine sonra firma ismi daha sonrada görev almalar o şekilde büyüteceğiz.

İstanbul da firmanın logosu için tasarımcı seçmeleri yapalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı