Hayali Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
14 Yaşında DDR4'lük bir sistemi toplayamassınız herhalde. İzin vermez aileniz. Malum, 7500-8000'den aşağı çıkılmıyor DDR4 sistemde. DDR3 alın siz. Çok fark yok aralarında.

Sanan ne? Gereksiz polemiklere girme. DDR4'lü sistem toplayacakmış, ne kadar fiyatı onca onu öğrensin.

Sanan ne? Gereksiz polemiklere girme. DDR4'lü sistem toplayacakmış, ne kadar fiyatı onca onu öğrensin.
Çok fazla önyargılı ve saygısızsınız. Fikirlerinize saygı duyuyorum fakat gelirlerinin yüksek olmadığını nereden biliyorsun?

Çok fazla önyargılı ve saygısızsınız. Fikirlerinize saygı duyuyorum fakat gelirlerinin yüksek olmadığını nereden biliyorsun?

Gelirin yüksek olsa da 14 yaşındaki oğlunun bilgisayarına 7000-8000 TL harcar mıydınız siz ?

Arkadaşlar herkesi lütfen kendinizle bir görmeyin. Adamın babası belki ayda 20-30 bin lira kazanıyor nereden biliyorsun? Adam akıllı bilgi paylaşımı yapacaksanız yapın yoksa kapat konuyu git. İnsanları küçümseyerek yanıt vermek hiç doğru bir davranış değil. Evet ben toplardım bırak 7-8 bin lirayı 15 bin liralıkta toplardım para benim değil mi sonuçta?

Evet küçümsüyorum, bundan mutlu ve gururluyum. 20-30 bin tl kazanan baba forum sitelerine bakmaz, gider en muhteşem sistemi koyar masanın üstüne. Sizler yenisiniz bu forumda neler var neler. Boşuna benimle polemiğe girmeyin, ben sizin ilk önce babanız yaşınızda abinizim. İkincisi sizle uğraşacak kadarda zamanım yok. O yüzden benimle polemiğe girmeye çalışanları şimdiden hayatında başarılar dilerim. Eğer mesajlarına cevap alamıyorsanız büyük ihtimal göz ardı edilmişsinizdir.

Gelirin yüksek olsa da 14 yaşındaki oğlunun bilgisayarına 7000-8000 TL harcar mıydınız siz ?

Gelirim yüksek olsa öyle bir aptallık yapmazdım çünkü zamanında yaptım.

Evet baskın çıkıyorum. Senin derdin ne arkadaşım, konu hakkında bir şey biliyorsan yaz. Boşuna kavga çıkartmaya çalışma, o yaşı ve olgunluğu çoktan aştım ben.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı