Hayalinizdeki araba nedir?

• Konuyu başlatan T21
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 209
  • Görüntüleme 15B
Eskiden 2jz takıp eski araçları canavar yapıyorlardı ortalama maliyet ile 2jz motor olmuş kaç bin dolar eskisi gibi güçlü araba kurmak çok zor saf güç ayrı bir şey Lamborghini çok gördüm Almanya'da fakat çok heyecan vermedi 1 tanesi hariç reventon modeli çok ayrı sesi falan vardı kullanmak istedim fakat yasak dediler :/
Aynı arkadaşım sıfırdan proje araç yapıyordu oda ara verdi zaten bu fiyatlarla imkansız diyor. Ne hobisi varsa insanların en az %200 oldu son 2 yılda.

Elime bir JZX geçse sanırım direk drift etkinlikleri için hazırladım. Tabii ki nadir bir Spec veya aşırı temiz olmadıkça.
Drift spec arabaları pek sevmiyorum desem yeridir. Ama drifti severim. 4x4 Land Rover Freelander v6 ile çamurda baya yanlamışlığım vardır. (Trafiğe kapalı alanda tabi ki de.) Süspansiyon kulesine açı kiti takıp arkaya kamberi verip yanlamak güzel olurdu ama.

skyline.png

Teneke hocam teneke 😂
B6 kasa 2.0TSI olucak. Hele bir KW coilover bir de TF-60sn şanzımana 4motion bağlayıp arabayı 4x4'e çevirip K04 turbo takacaksın ne eğlenceli olur. Şaka bir yana K03s hybrid turbolusu bile orijinal spor süspansiyonu ile çok D Segmenti arabayı üzüyor. Hem viraj odaklı olucak hem de yürüyecek.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arabada efso alfa dehşet araçlar yapıyor fakat Türkiye'de değeri pek bilinmiyor.

Geri
Yukarı