Hayallerinize ulaşmak için neler yapıyorsunuz?

Ben ilk önce YKS çalıştım. Sonra bıraktım. Sonra bir abi dedi ki ne olmak istiyorsun, bu basit soruya cevap veremedim. Adam da bana senin zaten kalpazan olmaya niyetin vardı dedi. Ben de öyle pis hırs yaptım ki adamın oğlu sanayiye gitti, ben ise Hacettepe'yi kazandım. Sonra adam bana muayeneye geldi. Neyim var, dedi. Ben de öleceksin dedim.

Kimi zaman sevdiğim kadından, kimi zaman arkadaşlarımdan, kimi zaman kendimden, kimi zaman çocukluğumdan, kimi zaman gençligimden...

Yine olsam yine yaparım ama. Emek olmadan yemek olmuyor. Sefadan önce de cefayı çekmek gerekiyor.

Şu an mutlu bir hayatim var. Sevdiğim kadınla, sevdiğim insanlarla birlikteyim. İşim gücüm yerinde, sağlığım duzgun. Hayattan çok beklentim yok, yeterince doya doya yaşadım zor günleri de, kolay günleri de. Artık tek beklentim sevdiklerimle beraber olup huzurlu bir hayat yaşamak.

MSÜ için ders çalışıyorum. Olmayacak ise mühendislik için çalışıyorum. Her gün spor yapıyorum. Şimdilik bıktım ama yapacak bir şey yok.

Siz ne yapıyorsunuz, nelerden vazgeçtiniz?
Çalışıyorum. Umarım çalışmamın hakkını alırım. 3 senedir herkes ile bağımı kopardım. Kimse umurumda değil. Sınava girip kazanıp çıkacağım Allah'ın izniyle.

Kimi zaman sevdiğim kadından, kimi zaman arkadaşlarımdan, kimi zaman kendimden...

Yine olsam yine yaparım ama. Emek olmadan yemek olmuyor. Sefadan önce de cefayı çekmek gerekiyor.

Şu an mutlu bir hayatim var. Sevdiğim kadın, sevdiğim insanlarla birlikteyim. İşim gücüm yerinde, sağlığım duzgun. Hayattan çok beklentim yok, yeterince doya doya yaşadım zor günleri de, kolay günleri de. Artık tek beklentim sevdiklerimle beraber olup huzurlu bir hayat yaşamak.

Umarım ben de 5 yıl sonra bunları yazabilirim.

Kimi zaman sevdiğim kadından, kimi zaman arkadaşlarımdan, kimi zaman kendimden, kimi zaman çocukluğumdan, kimi zaman gençligimden...

Şu an mutlu bir hayatim var. Sevdiğim kadınla, sevdiğim insanlarla birlikteyim. İşim gücüm yerinde, sağlığım duzgun. Hayattan çok beklentim yok, yeterince doya doya yaşadım zor günleri de, kolay günleri de. Artık tek beklentim sevdiklerimle beraber olup huzurlu bir hayat yaşamak.

Abi peki sen ulaşmak için neler yaptın? Böyle soralım dedim.

MSÜ için ders çalışıyorum. Olmayacak ise mühendislik için çalışıyorum. Her gün spor yapıyorum. Şimdilik bıktım ama yapacak bir şey yok.

Siz ne yapıyorsunuz, nelerden vazgeçtiniz?
Sosyal hayat desen sıfır zaten mecburen ara sıra arkadaşlarla buluşuyorum anca onun dışında vazgeçtiğim şeylerden birisi ise oyun oynamamak, film izlememek vb. yazılılara çalışıyorum. Üniversite bitince ülkeden gideceğim kurtulacağım, tabi gözlemlenebilir büyük, kudretli, dünya lideri, islam savunucusu, almanyanın kıskandığı uzun adam Bey izin verirse... :/

Geri
Yukarı