Hayallerinize ulaşmak için neler yapıyorsunuz?

Python kuşlarını biraz aksattım onları düzeltmeye çalışıyorum. Ders çalışmaya çalışıyorum. Önerileriniz var mı?

Pek hayal kalmadı açıkçası, asker olup ardıma bakmamayı düşünüyorum. 2. plan olarak baba mesleği tır şoförlüğünü düşünebilirim, tır şoförü olur isem yurtdışında çalışırım gibi.

Dirsek çürütüyorum, göz acıtıyorum. Derslerime mümkün olduğu kadar çalışıyorum, ilgim olan konularda okuyorum, araştırıyorum. Kendimi psikolojik olarak sıkıntılara, sorunlara, yalnızlığa alıştırıyorum. Bakalım, emeklerimin mükafatlarını alırım umarım.

Hayır değil.Korneadan ağır bir ameliyat geçirmediysen,her bir göz için miyop ve hipermetrop derecen biri geçmiyorsa sıkıntı olmuyor.Tabi renk körüde olmaman lazım
Skolyoz çok sıkıntı.Benimle beraber sağlık mülakatına giren arkadaşların çoğu bu yüzden elendi.Bir arkadaşta renk körüydü nereden bulduysa bilmiyorum katalog sayfalarına göre renkleri ezberlemiş ona çok güldüydüm 😂😂😂

Skolyoz çok sıkıntı. Benimle beraber sağlık mülakatına giren arkadaşların çoğu bu yüzden elendi. Bir arkadaşta renk körüydü nereden bulduysa bilmiyorum katalog sayfalarına göre renkleri ezberlemiş ona çok güldüydüm 😂😂😂

Yuh be. Adam harbi manyak kataloğu ezberleyen adam deli ya.
Skolyoz normal hstanede anlaşılıyor mu? Gidip bakarsam acaba? Ona göre göz cizdirecegim.

Ben ilk önce YKS çalıştım. Sonra bıraktım. Sonra bir abi dedi ki ne olmak istiyorsun, bu basit soruya cevap veremedim. Adam da bana senin zaten kalpazan olmaya niyetin vardı dedi. Ben de öyle pis hırs yaptım ki adamın oğlu sanayiye gitti, ben ise Hacettepe'yi kazandım. Sonra adam bana muayeneye geldi. Neyim var, dedi. Ben de öleceksin dedim.
Hocam güldürdünüz sağolun fakat bir sorun var kurguya çok zaman ayrımamışsınız

Geri
Yukarı