Hayat amacınız nedir?

Yazılım veya bilgisayar mühendisi olup oyun şirketi kurmak, aileme güzel günler yaşatmak ve Türkiye'yi oyun şirketleri başarısında sıralamaya sokmak.

Hayattaki amacınız ne?
Avrupa standarlarında normal bir insan hayatı yaşamak.

Çok faydan var. Aldığın nefesten bile vergi alacak adamlar hala faydam yok diyorsun. Sırf senin varlığın "devlete" tonla para kazandırıyor. Avrupa'da yaşasan o verdiğin paraların karşılığını bir şekilde alırdın, o zaman faydan olmamış olurdu.

Yok be kanka burda vergi versen ne sanki savunma sanayiye veya ülkeyi geliştirmeye gidiyor🤭

Önce tıp sonra adli tıp uzmanlığı okumak. Sonra hala kahrımdan ö*medi isem adli tıp uzmanı olmak. Eğer bi 3 sene piskolojim bozulmaz ya da i****** etmez isem aile kurmak. Aile kurana kadar ö*mez isem emekli olana kadar çalışıp emekli olunca kendime minik bir kahvehane açıp işletmek.

Önce tıp sonra adli tıp uzmanlığı okumak. Sonra hala kahrımdan ö*medi isem adli tıp uzmanı olmak. Eğer bi 3 sene piskolojim bozulmaz ya da i****** etmez isem aile kurmak. Aile kurana kadar ö*mez isem emekli olana kadar çalışıp emekli olunca kendime minik bir kahvehane açıp işletmek.
Son mezun olan tıp öğrencilerinin adına bak.Özür dilerim.

Benim amacımdam çok insanlığın amacı daha ilgi çekici ancak ben ikisini de anlamsız buluyorum. Yaşamın amacı diye bir şey yoktur. Bu bir biyolojik döngü ve yaşayıp ölürsün. Ben insanın bir amacı olması için yeterince önemli olduğunu düşünmüyorum.

Türkiye'de hayatta kalmak.

Geri
Yukarı