Hayat amacınız nedir?

Atayizler bu konuyu kaçırdı galiba. Linç gelmesi lazım.

Biraz yanlış anlaşılabiliyor arkadaşın yazdığı yorum fakat forumda bu kitle var müslümanlıkla ile ilgili bir yorum veya konu gördüğü an 1 ay yemek yememiş gibi saldırıyorlar konu hakkında hiçbir bilgisi olmadan Müslüman'lık hakkında konuşan kitleyi kast etmiş aslında.

Benim için hayatın amacı olabildiğince gelişmek (her konuda) yani bir insan olarak kapasitemi zorlamak. Bunun sonrasında iyi, faydalı bir insan olmak, mutlu olmak vesaire geliyor.

Biraz yanlış anlaşılabiliyor arkadaşın yazdığı yorum fakat forumda bu kitle var müslümanlıkla ile ilgili bir yorum veya konu gördüğü an 1 ay yemek yememiş gibi saldırıyorlar konu hakkında hiçbir bilgisi olmadan Müslümanlık hakkında konuşan kitleyi kast etmiş aslında.
Oyle bir kitle oldugu konusunda hakli olabilirsiniz, fakat 1 ay dogru duzgun yemek yemeyenlerin Ateistler oldugundan supheliyim.

Oyle bir kitle oldugu konusunda hakli olabilirsiniz, fakat 1 ay dogru duzgun yemek yemeyenlerin ateistler oldugundan supheliyim.

Bahsettiğim şey açık ve netti ben ateistleri değil bu kitleyi eleştirdim kimsenin dini veya inanışı beni ilgilendirmez ayrıca sağlık açısından bakacak olursak Müslüman olmayanların bile oruç tuttuğu bir dönemde olduğumuzdan çok da garip gelmese gerek yemek yememek :)

Geri
Yukarı