Hayat cidden çok mu zor?

Bedeli ödüyoruz ödülü alamıyoruz ama dediğinin mantığı yok.
Ben neden alıyorum? Aile büyüklerim neden almış? İçerisinde olduğun hayatı ağlayarak ve sızlanarak yok etmeye çalışıyorsan işin çok zor. Şartlar ne olursa olsun ona göre yaşamak ona göre mücadele atmak zorundasın, 20 yıldır yönetildiğimiz şekil bize bunu basitçe söylüyor. Ağlayana meme de yok emzik de yok bu ülkede, kendi emziğini kalkar kendin alırsın.

Affedersin ama kötü şartlarda eşek gibi çalıştırmanın da ödülü olmaz.
Ona göre donanımlı bir insan ol eşek gibi çalışma?

Ben neden alıyorum? Aile büyüklerim neden almış? İçerisinde olduğun hayatı ağlayarak ve sızlanarak yok etmeye çalışıyorsan işin çok zor. Şartlar ne olursa olsun ona göre yaşamak ona göre mücadele atmak zorundasın, 20 yıldır yönetildiğimiz şekil bize bunu basitçe söylüyor. Ağlayana meme de yok emzik de yok bu ülkede, kendi emziğini kalkar kendin alırsın.

4 sene üniversite okuyup atanamayan öğretmenler dövülerek çalışan doktorlar mı alıyor ödülünü.

4 sene üniversite okuyup atanamayan öğretmenler dövülerek çalışan doktorlar mı alıyor ödülünü.
Burası politika forumu değil ben de politikacı değilim. Adaleti sağlayacak kişi ve kurumlar işini doğru yapması için adım atabilecek kişi de ben değilim, örgütlere katılarak insanları uyandırmaya çalışabilir adaletsizliğin önüne geçebilirsin.

17 yaşında üniversite sınavlarına hazırlanan bir öğrenciyim. Hayat cidden söylendiği kadar zor mu?
Hayat 9,5 çalışmaktan ibaret mi?
Biraz açıklar mısınız?
O senin hayata bakış açına bağlı. Hayallerimin peşinden koşuyorum. İlgim olan alanlarda kendimi geliştirmeye çalışıyorum, yılmıyorum usanmıyorum. Aklıma koyduğum o şeyi yapıyorum. Bu da bana mutluluk veriyor. Mutluluk da güç. Ve zorluk kalmıyor. Herşeyi 2 kez düşünerek yapıyorum, insanlara danışıyorum. Mantıklı olanı yapıyorum. Pişman olmuyor, hayatım zorlaşmıyor.
Bekle beni ÇGH.

Burası politika forumu değil ben de politikacı değilim. Adaleti sağlayacak kişi ve kurumlar işini doğru yapması için adım atabilecek kişi de ben değilim, örgütlere katılarak insanları uyandırmaya çalışabilir adaletsizliğin önüne geçebilirsin.

E bizde bunu diyoruz ödülünü alamıyor insanlar. Bu %52 parasını aldığı sürece asla oy vermez diğer partilere.

Geri
Yukarı