Hayat çok sıkıcı

Mergen Tengri

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Tekno-Lokum
Hayat çok sıkıcı, hiçbir şeyden zevk almıyorum artık. Okula git, eve gel, dershaneye git, yemek ye, ders çalış ve uyu. Bütün günüm böyle geçiyor. Artık çok sıkmaya başladı. Bir şeyler yapmak istiyorum mesela sinemaya filan gitmek gezmek ama kimse gelmiyor. Tek başına hiçbir şeyin tadı çıkmıyor, arkadaşlarım vs. hiçbiri bir şey yapmıyorlar. Bütün günüm çok sıkıcı geçiyor.
Oyun oynamak, internette de takılmak artık sıkıcı gelmeye başladı. Önceden oyunları çok seven internette sürekli vakit geçiren ben artık bunları yapmak istemiyorum çok sıkıcı geliyor. Hayatım sanki kodlanmış gibi sürekli aynı şeyler ve çok sıkıcı her şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayat çok sıkıcı, hiçbir şeyden zevk almıyorum artık. Okula git, eve gel, dershaneye git, yemek ye, ders çalış ve uyu. Bütün günüm böyle geçiyor. Artık çok sıkmaya başladı. Bir şeyler yapmak istiyorum mesela sinemaya filan gitmek gezmek ama kimse gelmiyor. Tek başına hiçbir şeyin tadı çıkmıyor, arkadaşlarım vs. hiçbiri bir şey yapmıyorlar. Bütün günüm çok sıkıcı geçiyor.
Oyun oynamak, internette de takılmak artık sıkıcı gelmeye başladı. Önceden oyunları çok seven internette sürekli vakit geçiren ben artık bunları yapmak istemiyorum çok sıkıcı geliyor. Hayatım sanki kodlanmış gibi sürekli aynı şeyler ve çok sıkıcı her şey.

İnan aynı durumdayım. Canım öyle sıkılıyor ki... Hiçbir şeyden zevk almıyorum. Yaşım 29.
Beynime elektroşok yapsınlar, ne zaman bitecek bu ıstırap?
Hiç alkol kullanmam ama istiyorum ki odamda bin şişe votka olsun, sürekli sarhoş olma isteğim var.
Hayat öyle anlamsız ki...

Her gün yapılan aynı aktiveteler tekdüze çıkınca sıkılman normal, birisinin totosuna şaplağı oturttur, kaçarken eğlenceyi tadarsın (!)

Benim de durum aynı aşırı stresliyim ve stresimi atamıyorum, önerim spor salonuna gitmen olur, adam akıllı yarım sene git, en azından kafan rahat olur.

Gerçekten şu sıralar çoğu insan bir boşlukta ve sıkıntıda. Kendinize zaman ayırın örneğin; boş bir gününüzde yapmak istediğiniz şeylerden birini yapın ve bir filme gidin. Sıkılıyorsanız zamanınız bol ama aktiviteniz az da olabilir bir müzik aleti -mesela gitarı- çalmayı öğrenebilirsiniz.

Herkes böyle bunun hakkında açılan 30.konu falan sanırım. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsan yeni arkadaşlar edin, dışa dönük ol. Boş zaman değerlendirmek için hikaye yazabilirsin.

Geri
Yukarı