Hayat çok üzerime gidiyor

İlk önce babaannemi sonra kuşlarımı sonra arkadaşımı kaybettim ve düz tabanlıyım gittikçe artıyor.
1 buçuk yıllık kuşum daha dün öldü ve çok ağlıyorum.

Nasıl bütün stresimi atabilirim?
Yaşınız daha küçük muhtemelen, (size hakaret etmek için değil kendi tahminimdir) şunu bilmelisiniz ki; hayatınızda her zaman kötü ve iyi dönemler olacaktır. Bugün kötü olabilirsiniz ama yarın unutuyorsunuz hepsini. Zamanla her acıya alışıyorsunuz, sadece yarını bekleseniz bile yarın daha az acıtacak. Düşmeden kalkamıyorsunuz maalesef.

İlk önce babaannemi sonra kuşlarımı sonra arkadaşımı kaybettim ve düz tabanlıyım gittikçe artıyor.
1 buçuk yıllık kuşum daha dün öldü ve çok ağlıyorum.

Nasıl bütün stresimi atabilirim?
Arkadaşını ve babaannenin iyi bir yere gittiğini düşün. Ölüm gerçek bunu kabullenmenin en iyi yolu cenazeler diye biliyorum.
Not:
İnanıyorsan belki azcık da olsa teselli eder.

Şunu sakın unutma hiçbirimizin hayatı seninkinden mükemmel değil ya da en azından çoğumuzun... Ben defalarca ihanete uğradım kandırıldım ama hala bir şekilde yoluma devam ediyorum.
Sana kendimden örnek vereyim aynı işi yapan arkadaşlarımın evi arabası var benim yok
Hayatımda hiç tatile gitmedim.
Kendime ait şuyum var diyebileceğim 2 evladım var sadece.
Anı yaşa acıyı da yaşa ama bir zaman sonra hayatına devam et mutlu olacağın zaman erteleme o an ol. Ölümde hayatın bir parçası bizde öleceğiz sakın unutma. Ayrıca hayatı mahvolmuş insanlar , insanlardan değil desteği hayvanlardan alır kuşlara yem ve su ver sokak hayvanlarını sev bir kedinin bir köpeğin gözlerine bak acı sadece bize mahsus değil. Üzme kendini.

Yeni konular

Geri
Yukarı