Hayat düzenim kaçtı

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Son 2 haftadır beslenmem, moralim, uyku düzenim yerlerde. Futbol antrenmanlarında eskisi gibi oynayamadığımı, form tutamadığımı fark ettim geceleri çok ağladım ve futbola ara verdim takımın koçu tekrar başla diye söylüyor ama kararsızım. Benden bir halt olmaz deyip abur cubura kafamı sokuyorum sonra depresyondaymış gibi yataktan çıkmıyorum yani keyfim kaçtı hiçbir şey yapmak istemiyorum canım sıkılıyor her şey üst üste geliyor. Sabaha karşı yatıyorum sabah zombi gibi oluyorum ne yapacağım ben çok mutsuz ve isteksizlik besliyorum kendime ve özgüvenim, kendime inancım düşüyor. İçimi dökmek istedim tavsiye verebilirsiniz isterseniz 😔

Son düzenleyen: Moderatör:
Son 2 haftadır beslenmem, moralim, uyku düzenim yerlerde. Futbol antrenmanlarında eskisi gibi oynayamadığımı, form tutamadığımı fark ettim geceleri çok ağladım ve futbola ara verdim takımın koçu tekrar başla diye söylüyor ama kararsızım. Benden bir halt olmaz deyip abur cubura kafamı sokuyorum sonra depresyondaymış gibi yataktan çıkmıyorum yani keyfim kaçtı hiçbir şey yapmak istemiyorum canım sıkılıyor her şey üst üste geliyor. Sabaha karşı yatıyorum sabah zombi gibi oluyorum ne yapacağım ben çok mutsuz ve isteksizlik besliyorum kendime ve özgüvenim, kendime inancım düşüyor. İçimi dökmek istedim tavsiye verebilirsiniz isterseniz 😔
Son 2 haftadır bu oluyor diyorsun. Ne bu kadar alt üst edebilir ki düzenini? 2 hafta önce ne oldu da düzenin birden alt üst oldu? 2 hafta önce hangi sorun olduysa o sorunun üzerine git. Şimdi ki dertlerinin kaynağı o sorundur. O sorun her neyse onu çözersen diğerleri de çözülür.

Herkesi ve her şeyi sev önce kendini tabii zihninin seni ele geçirmesine izin verme kalbini dinle hep onu güçlendir zihnini değil çünkü zihnin ya seni geçmişte tutar ya da gelecekte ama kalbin şuanı yaşar.

Sağlığın yerinde en büyük zenginliğin hala duruyor. Futbol oynamak zorunda değilsin. Kitap oku. Kendine bir tane eğitici program bul ona yoğunlaş. Beynini meşgul edecek bir meşgale seni hayata bağlayan motivasyonun yoksa işin zor. Daha pozitif düşün 10 TL de olsa 1 TL de olsa para kazanmaya çalış. Para kazanma felsefesi edin kendine.

Belki de kendinize çok yüklenmişsinizdir. Ben hiç depresyondan çıkamıyorum ama arkadaşım sizin gibi kararsızlığa düştüğünde, hayattan zevk alamamaya başladığında kendisine şey diyor; "Yapamıyorum, edemiyorum değil. Şuan yapmak istemiyorum, İKİ gün sonra yapacağım." Belki de kendinizi öyle şartlayıp, yapamıyorum demek yerine, yapmıyorum demelisiniz.
Hani haftaya başlayacağım, yarın sağlıklı besleneceğim gibi. Eminim sizin gibi spor yapan, hareketli birisi sadece kısa süreli bir bunalıma girmiştir. Kafanız kendisini topluyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı