Hayat nasıl gidiyor?

Saldım kendimi, herhangi bir taşa, kayaya çarpmamayı umarak yuvarlanıp gidiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunu dinleyin daha çok gaza gelirsiniz.

Ah ah sevinemiyorum ki tek seçenek üzülmek. :(

Benim de 27 Ekim hocam 7 ay 17 gün fark var 😅😅 (yılın sonlarında doğmak kadar kötü bir şey yok)

Kanka bende senin gibiydim bir süre sonra ben üzgünüm niye daha fazla üzülüyorum güleyim mutlu olayımki üzgün olmayım diye bir mantık kurdum ve işe yarıyor mesela bir şey olunca normal bir insan gibi bir süre üzülüyorum ama normal bir insandan daha kısa sonra normalden olduğumdan daha nasıl denir enerjikmi mutlumu anladınız siz oluyorum üzüntümü mutlu olarak gideriyorum denebilir sanada öneririm.

Kanka bende senin gibiydim bir süre sonra ben üzgünüm niye daha fazla üzülüyorum güleyim mutlu olayımki üzgün olmayım diye bir mantık kurdum ve işe yarıyor mesela bir şey olunca normal bir insan gibi bir süre üzülüyorum ama normal bir insandan daha kısa sonra normalden olduğumdan daha nasıl denir enerjikmi mutlumu anladınız siz oluyorum üzüntümü mutlu olarak gideriyorum denebilir sanada öneririm.
Benim ilacım çok basit ya aileme de söylüyorum ben zavallı küçük bir çocuğum alın abi bana bi 14 pro max, RTX 4090, Tüm Steam oyunları, 120 Hz 8K TV ve Apple Watch Ultra o zaman mutlu olabilirim.

Benim ilacım çok basit ya aileme de söylüyorum ben zavallı küçük bir çocuğum alın abi bana bi 14 pro max, RTX 4090, sistem 120 Hz 8K TV ve Apple Watch Ultra o zaman mutlu olabilirim.
Hocam siz en azından 4090 hayal edebiliyorsunuz. Ülkecek öyle bir hâle geldik ki 3070'den ötesini hayal bile edemiyoruz.

Hocam siz en azından 4090 hayal edebiliyorsunuz. Ülkecek öyle bir hâle geldik ki 3070'den ötesini hayal bile edemiyoruz.
Bir de asıl komik olan alıyorsun bu kez de gelmesini beklerken depresyona giriyorsun psikolojin bozuluyor nöbet falan geçiriyorsun.

Bir de şey sohbeti olur ya aa oğlum var 50 TL üzeri kargo bedavaymış bir şey daha alınca 9 TL'lik kargo bedava olsun diye en az 150 TL yi buluyor 🤣🤣 sırf bu muhabbet yüzünden babam bana bak bir şey bul alacağımız onu da alalım kargo bedava olsun diye sonrasında stok kalmamıştı bruh momentus.

Yeni konular

Geri
Yukarı