Hayat

Kukla gibi gelmelerinin sebebi, muhtemelen toplum baskısı yüzünden. Kimse kendi gibi davranmıyor. "Şöyle yaparsan böyle derler, böyle yaparsam şöyle derler. Artık 23 yaşındayım o zaman 23 yaşında gibi davranmam gerek" dedikleri için öyle görünüyor olabilir. Toplum baskısı hissetmeyen insanların karakterleri de diğerleri gibi olmadığı için onlarda kuklaymış gibi görünebilir. ("Bence")
Evet haklısın. Normalde yaşım 11 ama dalga almamak sebebiyle 15 diye belirttim. Çok acımasız insanlar ben 4. sınıftayken bende bir travmaya yol açtı. Hatta beni taşladılar resmen. Çok zor dönemlerim geçti ve bundan dolayı hayal gücümde yaşamaya başladım. Gerçekleri kabullenemiyorum hayatta. Güzel yorumunuz için tşk:)
Travma demişken onu bir açıklıyım: Ben okuldan gelirken bir kız çocuğuna çarptım. O yere bile düşmedi. Sonra önce onun ailesi sonra da diğer aileler bize bağırarak hakaret etti. O günden sonra da bende bir hastalık oluştu. Sokaklarda sürekli insanlar beni kaçıracaklarmış gibi bakıyorum hayata. Hatta bir gün bir araba yanımda durup şoför beni resmen gözetledi. Nasıl atlatabilirim sizce? Umarım bir yolu vardır. Güzel yorumlarınız için teşekkürler iyi kalpli insanlar:)

Evet haklısın. Normalde yaşım 11 ama dalga almamak sebebiyle 15 diye belirttim. Çok acımasız insanlar ben 4. sınıftayken bende bir travmaya yol açtı. Hatta beni taşladılar resmen. Çok zor dönemlerim geçti ve bundan dolayı hayal gücümde yaşamaya başladım. Gerçekleri kabullenemiyorum hayatta. Güzel yorumunuz için teşekkürler:)

Bu kadar küçük yaşta olman diğer yaşıtların gibi "koyun" ya da "modern köle" olmadığını belirtir, farkında olmak iyidir ama farkında olmanında bir dezavantajıda budur, ne kadar erken farkına vararsan o kadar karamsar olursun, dehşete düşersin, yazdıklarımda ki ilk olayı senden 4 yaş küçükken yaşadım, iyi ki 10'lu yaşlarından sonra fark etmişsin her şeyi.

Bu kadar küçük yaşta olman diğer yaşıtların gibi "koyun" ya da "modern köle" olmadığını belirtir, farkında olmak iyidir ama farkında olmanında bir dezavantajıda budur, ne kadar erken farkına vararsan o kadar karamsar olursun, dehşete düşersin.

Çok doğru söyledin. Çok erken hayata alıştım. Bunu yapmamam gerekiyordu ama istemeden 16 yaşındayım gibi oldu. Buna sebep olarak yaşadığım travmalar başta geliyor. Güzel yorumun için teşekkürler:)
Çok sevdiğim bir işlemcinin bir sözü var " pinlerini anakartına göre uzat"

A8 9600.
Haha bir yandan sinirim bozuldu ( kötü anlamda değil) bir yandan da güldüm. Teşekkürler komik yorumun için

Çok doğru söyledin. Çok erken hayata alıştım. Bunu yapmamam gerekiyordu ama istemeden 16 yaşındayım gibi oldu. Buna sebep olarak yaşadığım travmalar başta geliyor. Güzel yorumun için teşekkürler:)

Haha bir yandan sinirim bozuldu ( kötü anlamda değil) bir yandan da güldüm. Teşekkürler komik yorumun için.

Ne demek. Hayatta hep üzülmemeli, her şeye rağmen gülmeyi bilirsek, işte o zaman işlemciler düşünsün.

Geri
Yukarı