Hayatımda dönüm noktası olan bir olay

Ben sizi hiç böyle düşünmezdim Takmazsın olur biter.

Ben sizi hiç böyle düşünmezdim Takmazsın olur biter.
10 sene önceki olay zaten. O zamanlar 18 yaşlarındaydım, sağlıklı düşünemememin gayet doğal olduğunu düşünüyorum ve ben de sizler gibi bir insanım. Çoğu olayı deneyimledim, tecrübe ettim. En sonunda da bu duruma geldim.

O kızın bunu okuma ihtimali nedir? Ya da bunun Instagram'da bu yazının viral olup kızın bunu okuması.

O kızın bunu okuma ihtimali nedir?
Vallahi bilemiyorum. Görüşmeyeli çok uzun bir süre oldu. Üniversiteye gitti mi gitmedi mi onu bile bilmiyorum.

Ya da bunun Instagram'da bu yazının viral olup kızın bunu okuması.
Gariban adamız be hocam. Bizim gönderiler tutmaz zaten O konuda dediğim gibi öyle bir yazayım demiştim, sonrasında da konusunu açmıştım.

Benim kişisel düşüncem lütfen linçlemeyin.
1.si zaten seni umursamıyorsa direkt bırakıcaktin tabii yeterince güçlüysen yapabilirsin ben bunu yaptım iyi ki de yaptim gereksiz oldugunu anladim.
2.si kızlarla bu yüzden arkadaşlık edilmez iki doğum günü kutlamadik diye daralirsa oho digeri de yok sevgilim senle samimi olmadim diye söyleyerek bırakır ama gerçekten tanıdığın dost erkek olarak bu tarz şeylere darılmazdı. Benim kişisel düşüncem geçmiş olsun hayatta kolaylıklar dilerim. Lütfen yok o kiz yok erkek diye ayırma demeyin hayatin gerçeklerini görüyoruz tamam başka erkeklerde böyle yapabilir ama genellikle takılmazlar. Ben şu ana kadar bir doğum günü yüzünden arkadaşlığımı bozduğumu hatırlamıyorum hiç ya da sevgili olayi yüzünden ve umarım daha iyi dostlar edinir veya bulursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…