Hayatımda dönüm noktası olan bir olay

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam bir anısını anlatmış ve deneyimini bize de söylemek istemiş, parmaklarınız dert görmesin hocam.

Ben de şunları eklemek istiyorum ;

• Bir kadın gider öbürü gelir. "Onsuz yapamam, edemem" triplerine girmeyin. Daha 3 milyar seçeneğiniz var yeryüzünde.

• İlişkilerde alttan almayın, pişman olursunuz.

• Toksik ilişkilerden sakının.

• Bir kadını etkilemek istiyorsanız, o kadının arkadaşlarıyla da aranız iyi olsun.

• Sırf bir kadın ile sohbetiniz oldu diye "bu kadın bana verecek, bu kadın benim olacak" kafasında olmayın.

İlişki mevzusunda sohbet uzar gider...
Sağlıcakla kalın, hoşça kalın!

O yaşlarda bunun gibi aşk olayları yaşamayan yoktur. Hayatım da 1 kız dışında diğer herkese takılmalık kız gözüyle bakıyordum. Sadece tek bir kıza dost gözüyle bakıyordum. O zamanlar sevgilisi vardı, doğum gününde sarhoş olduktan sonra bana sarılıp bazı şeyleri itiraf etti. Bende arkadaşlığımız bozulmasın diye hiç bozuntuya vermeden ve ertesi gün ayıldığında, böyle bir şey söylediğini hatırlatmadan, dostluğumuzu devam ettirmiştim.

Artık 30 yaşına dayandığım için, bu gibi şeylere güzel anılar gözüyle bakıyorum. O yaşlarda bu gibi durumlar yaşanması çok normal.

Üzücü bir anı açıkçası.
Değersiz gözükmüşsünüz çünkü her şeyi alttan almışsınız, hiç düşüncelerinizi söylememişsiniz.

Herhangi bir yerde sürekli başkalarının dediklerini yaparsanız, sessiz kalırsanız genelde orada ruh gibi olursunuz. Gözükmezsiniz yani.

Diğer kız da ayıp etmiş. Tekte silmesi biraz üzücü olmuş. Sırf birileri bir şeyler istemiyor diye arkadaşlarınızdan, kişiliklerden olmak cidden üzücü. Birisi için kendinizi değiştirmeyin; kendiniz için değiştirin.

Tek taraflı sevgi cidden insanı yıpratır.

Bu arada hala sevdiğiniz kızı merak ediyorsanız garantilik veremem fakat tanıdığım genç bir kardeşim var. Kendisi insanların adı ve soyadı ile o kişilerin birçok bilgisine ulaşıyor. İsterseniz arkadaşa söyleyebilirim. Çünkü arkadaş geçen bana "Gel, yapalım." dedi ve arkadaşımın sadece adını ve soy adını verdim telefon numarasından TC kimliğine kadar buldu.
Sizin için şansımı deneyebilirim yani.

Hocam bu konuyu özelden konuşsanız daha mantıklı. Yasal olduğunu sanmıyorum, muhtemelen forumda yasak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasal değil ve yakalandığınız durumda meslekten men yeme durumunuz çok yüksek.

Yasal değil ve yakalandığınız durumda meslekten men yeme durumunuz çok yüksek.
Benim mesleğim değil. Üstelik bulan kişi 14 yaşındaki genç adam. Sistem bu konuda açık veriyorsa aslında bunların suçu çünkü daha bu mesleğin içinde bile değil çocuk. Evet, bu büyük bir suç çünkü her şey ama her şey gözüküyor.

Soluksuz okudum.
Bu yaşadıkların hayat tecrübesi olmuş.
18 yaşında ergen Eyşan kız tripleri.

Yüksek ihtimal internette dolaşan mernis bilgileri var arkadaşınızda.
Başka türlü imkansız.

Bence yazarlık potansiyelin var hocam. Sürükleyici bir yazı olmuş. Şu an 28 yaşında olduğunuza göre teselliye gerek yok; zaten kız ergen gibi davranmış, doğum gününü kutlamamış olmanızda bir problem göremiyorum, bunun pişmanlığıyla vicdanınızı meşgul etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…