Hayatımda hiç sevgilim olmadı

Rugzorimed

Decapat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Arkadaşlarımın arasında hiçbir zaman flörtleştiği biri ve sevgilisi olmayan tek kişi benim. Yaşım 16, bazen düşününce neden olmadığına bir anlam veremiyorum. Başta normal karşılıyordum ama çoğu kişi nasıl hiç sevgilin olmadı gibi sorular sormaya başlayınca, aklıma girdi.

Yaş 16, daha lisenin ortası. Hayatında kaç kız goreceksin, belli degil. Şu ülkede tek hedefin olmalı: O da kendini kurtarmak. Derslerine çalış, TYT'ni sıkı tut. 11'i 11'de bitirmeye bak.

Kızlar elbet yeri gelince olacaktır. Lisede yapacağın kızdan çok hayır gelmez zaten. En iyisi üniversitede yapmak. Şu anda sadece vakit kaybı olur ki telafi edemezsin lise yıllarını.

Arkadaşlarımın arasında hiçbir zaman flörtleştiği biri ve sevgilisi olmayan tek kişi benim. Yaşım 16, bazen düşününce neden olmadığına bir anlam veremiyorum. Başta normal karşılıyordum ama çoğu kişi nasıl hiç sevgilin olmadı gibi sorular sormaya başlayınca, aklıma girdi.

Lise çağındayken kızlarla arkadaşlıktan öteye gitme bence doğru olanda zaten bu hayatının en aksiyonlu en güzel dönemlerini bir kızla cicili micili konuşup WhatsApp sohbetinde geçirmek gelecekte çok pişman olabileceğin bir şey. Lise çağındaki kızlarda genel olarak çok zekada yok sana pek bir şey katmaz paranı yer ilgini sömürür.

@ThePenthoss açıkçası lisede kolay kolay para için sömüren birine denk gelmezsin. İlgi açısından sömürülme olabilir de o noktanın da çözümü zor değil. Başlangıçta az ilgi verip yavaş yavaş arttırsın olur biter. Açıkçası unide de dediklerinden pek farklı bir şey olmuyor. Yine kız sana bir şey katmiyor parayı liseye göre çok daha fazla önemsiyor. Seni ilgi açısından daha çok sömürebiliyor. Bundan dolayı lise yıllarında tecrübe edinmek gerekiyor böyle gereksiz insanlara denk gelmemek için.

Geri
Yukarı