Hayatımdaki ilk orijinal oyunumu aldım

68055

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar hayatımdaki ilk orijinal oyunumu alarak Mount and Blade Warband'i aldım normalde önceki konumda göreceğiniz gibi skin almak için yüklediğim 10 TL mi bu oyunu alıp talewords entertainment'a destek olmak istedim bu oyunla yıllarca gurur duymuştum ama hep korsan oynamıştım. Bu mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim. Bir de 1.5 TL kaldı bununla ne yapabilirim oyun alabilir miyim alabilirsem ne alabilirim?

Arkadaşlar hayatımdaki ilk orijinal oyunumu alarak Mount and Blade Warband'i aldım normalde önceki konumda göreceğiniz gibi skin almak için yüklediğim 10 TL mi bu oyunu alıp talewords entertainment'a destek olmak istedim bu oyunla yıllarca gurur duymuştum ama hep korsan oynamıştım. Bu mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim. Bir de 1.5 TL kaldı bununla ne yapabilirim oyun alabilir miyim alabilirsem ne alabilirim?
Helal olsun. Hizmetin ve desteğin için toplumca teşekkür ederiz...

Bende 3 sene öncesine kadar korsan oynuyordum. Orjinal oyun alınca hissedilen duygu bambaşka. Benim de ETS 2 idi.

Mount and blade warband serverlar gine dolu diyebiliriz, ben korsan oynamıştım sonra orijinal alıp 50 saat oynadım sonra bıraktım. (Format atıp save gitmesi yüzünden.)
Benim de ilk orijinal oyunlarımdan birkaçı indirimdeyken 8 TL'ye kapmıştım ben.
Ben hep indirimde oyun alıyorum.
28TL bütçe ile oyun alacağım.

Geri
Yukarı