Hayatınız monoton mu?

Bir üniversite öğrencisi olarak haddinden fazla monoton, ağır ödevler okula ayrılan zaman kendime ayırdığım zamanlardan daha fazla ve her hafta hafta sonu bekleyişi. acı verici :D

Monotonluk "Sevmediği bir hayatı" tekrar tekrar yaşayan kişiler için kullanılan bir terim aslında.
Yani bir kişi hayatından memnunsa, hoşnutsa "Monoton bir hayat yaşaması" daha iyidir onun için :)

Monotonluk deyince "Hep aynı şeyleri yapmak" olarak algılanıyor. Aslında durgun, aksiyon barındırmayan bir hayattan bahsediliyor. Ben de bu yüzden aksiyonsuz şeyler sizi mutlu ediyorsa sürdürmeye devam edin diyorum.

Yalan yok her gün farklı bir gezegene yolculuk yapmıyorum :) Monoton biraz hayatım.

Monotonluk "Sevmediği bir hayatı" tekrar tekrar yaşayan kişiler için kullanılan bir terim aslında.
Yani bir kişi hayatından memnunsa, hoşnutsa "Monoton bir hayat yaşaması" daha iyidir onun için :)

Monotonluk deyince "Hep aynı şeyleri yapmak" olarak algılanıyor. Aslında durgun, aksiyon barındırmayan bir hayattan bahsediliyor. Ben de bu yüzden aksiyonsuz şeyler sizi mutlu ediyorsa sürdürmeye devam edin diyorum.

Yalan yok her gün farklı bir gezegene yolculuk yapmıyorum :) Monoton biraz hayatım.
Aksiyon için farklı bir gezene yolculuk yapmaya gerek yok ki. Siz bisikletçisiniz bilmeniz lazım. İki teker bir makine ile trafiğe çıkın aksiyonun kralını yaşıyorsunuz.
Üstünüze kıran taksiciler, minibüsçüler, sizi göre göre önünüze atlayan yayalar.

Her gün katil olmanın eşiğinden dönüyorum. Rahmetli Barkın abinin de söylediği gibi ''Alacaksın yanına pompalıyı.'' dünya kaç bucakmış göstereceksin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı