Hayatınız nasıl gidiyor?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Uzun zamandır böyle konu görmedim ve 1-2 ay önceki gidişat ile şimdiki çok farklı, neler yapıyorsunuz bu yaz aylarında, nasıl gidiyor hayatınız? Veya daha gelecek hakkında konuşmak gerekirse bu okul döneminde ne yapmayı planlıyorsunuz? -ders çalışacağım, zaten meslekteyim mesleği öğrencem gibi- / işinizde yükselmeyi düşünüyor musunuz, hangi işte çalışıyorsunuz? (kısaca şu anki durumunuzu ve gelecek 1 yılda ne yapacağınızı soruyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır böyle konu görmedim ve 1-2 ay önceki gidişat ile şimdiki çok farklı, neler yapıyorsunuz bu yaz aylarında, nasıl gidiyor hayatınız? Veya daha gelecek hakkında konuşmak gerekirse bu okul döneminde ne yapmayı planlıyorsunuz? -ders çalışacağım, zaten meslekteyim mesleği öğrencem gibi- / işinizde yükselmeyi düşünüyor musunuz, hangi işte çalışıyorsunuz? (kısaca şu anki durumunuzu ve gelecek 1 yılda ne yapacağınızı soruyorum.)

İyi-Kötü gitse de bir yola varıyor.

Üniversiteye gideceğim de kendimi hiç üniversite öğrencisi olmaya hazır hissetmiyorum. Onun dışında mastürbasyon falan işte, aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kilo aldım onları vermeye çalışıyorum şu anda. Onun dışında formasyonu bitireceğim bu dönem son. Sonra KPSS ve olursa öğretmenlik. Yoksa tercümanlığa veya dil üzerinden olan işlere devam. Kafam eserse yurt dışı veya deniz lojistiği düşünürüm.

Muhtemelen mezuna kaldım. Tercih yapmadım, HHO öğrenci seçme uçuşunu bekliyorum şu an. Çağrılmazsam mezunum demektir, ders çalışmaya başlayacağım yeniden. Bir hafta içinde spora yazılmayı planlıyorum ayrıca. Bir senede hem ders hem fizik olarak gelişmek amacım.

Gerçekten 1-2 ay önceye göre çok farklı gidişat her yaz seneye yaz şöyle yaparım böyle yaparım daha güzel geçer dedikçe daha da sıkıcı bir yaz olmaya başladı. Çoğu zaman evde takılıyorum arada arkadaşlarımla buluşurum veya kendim dışarı çıkarım öyle. Şu bir yıl içinde daha fazla çevre edinmeyi düşünüyorum.

Üniversiteye gideceğim de kendimi hiç üniversite öğrencisi olmaya hazır hissetmiyorum. Onun dışında mastürbasyon falan işte, aynı.

Hocam ipin ucunu fazla kaçırmamaya dikkat edin, boş vakitlerim olduğu zaman benim de aklım hep o işte oluyor bilmiyorum sizde de öyle oluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı