Hayatınızda Keşke Yapmasaydım Dediğiniz Şey?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hem tecavüz edip hem müslüman olunmaz zaten münafıklar da öyle diyorlar ben müslümanım diyorlar İslam'da kadın çok önemlidir tecavüz gibi bir girişim hele hele çocuklara kabul edilemez şeriata göre çok ağır cezası vardır öteki dünyada da ebedi azap onları bekler.
"İslam' da kadın çok önemlidir" :D Daha yorum yapmayacağım. İyi günler.

"Biri beni ateşin içine atmayacaksa, ben herkese, her şeye tecavüz ederim ve her canlıyı öldürürüm." mantığı, eğitim almamış insan mantığıdır.

Genelde bu tarz cümleleri yalanlar ile kandırılmış insanlar kurar. Onlardan maddi-manevi her şey alınmıştır ve alınmaya devam ediyordur. Kendilerinde bulunacak tek şey kandırılmak olacaktır.

Bu arada okuma-yazma oranlarının çok az olduğu, hatta neredeyse hiç kadar olduğu ülkelere göz atacak olursanız, demin anlattığım mantığın son derece mantık dışı olduğunu anlarsınız. Halbuki onların, yaratıcıya inanmak adına güzel işler yapmaları gerekmiyor muydu?
Hem o hem de ciddi miktarda münafıklar var gerçek müslüman tecavüz etmez onu her zaman izleyen bir Allah'a inandığından ve Allah korkusundan dolayı.
"İslam' da kadın çok önemlidir" :D Daha yorum yapmayacağım. İyi günler.
Bu konuyu açarsam ban yerim dini sohbetlerde ban atılıyor geçen de ban atıldığını gördüm
Sen nasıl bir zihniyete sahipsin :) Gülmekten kendimi alıkoyamıyorum. Yazık...
Hem Allah'tan korkan hem tecavüz eden insan müslüman olamaz.

@FireSpirit Dediğin şey gerçekten saçma ve o kadar da anlamsız... Bir insan kediyi, köpeği çöpe attı diye ya da bir insana tecavüz etti diye o "Müslüman" değil diyemezsin. İnsan hata yapabilir, şeytana kanabilir, nefsine hakim olamayabilir ve bunların sonucunda Dini açıdan yasaklanmış bir şey yaparsa günaha girmiş olur ama Müslümanlık'tan çıkmaz. Ve son olarak konuyu başka yerlere çekmeyelim lütfen.

Şu anlattıkların herhangi bir tarihte umarım iki saatliğine bile olsa da uygulanır. İşte o zaman kısa süreliğine de olsa, hepimiz rahatlarız.

@FireSpirit Dediğin şey gerçekten saçma ve o kadar da anlamsız... Bir insan kediyi, köpeği çöpe attı diye ya da bir insana tecavüz etti diye o "Müslüman" değil diyemezsin. İnsan hata yapabilir, şeytana kanabilir, nefsine hakim olamayabilir ve bunların sonucunda Dini açıdan yasaklanmış bir şey yaparsa günaha girmiş olur ama Müslümanlık'tan çıkmaz. Ve son olarak konuyu başka yerlere çekmeyelim lütfen.
Bu hata değil bu vicdansızlıktır şeytana uymaktan fazlasıdır şeytana kendini teslim etmek gibi bir şeydir ve bunun telafisi olamaz Allah'ın yarattığı bir canlıyı canlı canlı çöpe atan işkence ettiren Allah'ın onu izlediğini inkar etmiş olur.
Şu anlattıkların herhangi bir tarihte umarım iki saatliğine bile olsa da uygulanır. İşte o zaman kısa süreliğine de olsa, hepimiz rahatlarız.
İnşallah ya inşallah ama daha İslam Şeriatından bahsetsek ban yiyoruz Arabistandaki şeriatla İslam şeriatını aynı sananlar var.

Hem Allah'tan korkan hem tecavüz eden insan müslüman olamaz.
Ne hikmetse şu "gerçek müslüman" kim bi' göremedik. Geç bu ayakları. İnsanlık gözünü açalı çok oldu azizim. Bunlar varken ülkede gelişmekten bahseden bizlerindir suç.

Ne hikmetse şu "gerçek müslüman" kim bi' göremedik. Geç bu ayakları. İnsanlık gözünü açalı çok oldu azizim. Bunlar varken ülkede gelişmekten bahseden bizlerindir suç.
Ülkede 80 milyon münafık sayısı 1 milyon olsa 79 milyon gerçek müslüman ama siz görmek istemiyorsunuz.

İslam mitinin yaratıldığı ırka bile "Bunlar gerçek müslüman değil" diyebilecek kapasiteye sahip insanlar ile tartışmak gerçekten akıl dışı. Çok ilginç...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı