Hayatınızda oynadığınız en kötü oyunlar nelerdir?

Mad Max, Valorant,

Madmax için;
Oyunda hep aynı şeyleri yapıyorsun. Gereksiz ve çok sıkıcıydı benim için. İade edemedim ama 4 saat oynadım 4 saatte aynı şeyleri yapıp durdum git orayı patlat git şunları yap. Emir verip duruyordu bir adam.

Valorant için;
Optimizasyonu çok kötü be. Her güncelleme aldığında performans düşüyor. Çizgi filmden kaçmış oyun gerçekçiliği yok sadece silahlar var onlarda yanii :D
Adama vuruyorsun kan çıkmıyor :D sisler gerçekçi değil yuvarlak sis mi olur? Overwatch CS karışımı bildiğiniz. Toxic kitle ve hilelerin çok olmasını saymadım daha.

Madmax için;
Oyunda hep aynı şeyleri yapıyorsun. Gereksiz ve çok sıkıcıydı benim için. İade edemedim ama 4 saat oynadım 4 saatte aynı şeyleri yapıp durdum git orayı patlat git şunları yap. Emir verip duruyordu bir adam.

Biraz kendini tekrarlıyor ama güzel oyun. Optimizasyonu da iyi. 2 kere bitirdim hiç sıkılmadım. Harita da dolaşmak bile keyif veriyor bana.

Assassin’s Creed Valhalla kadar sıkıcı bir oyun görmedim ben. Bir de Anthem kötü ama Anthem bozuk olmasaydı Valhalla’nın yüzüne bakmak zorunda kalmazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı