Hayatınızda yaptığınız en büyük hatayı veya pişmanlığı yapmasaydınız hayatınız değişir miydi?

Lise değilde üniversite sınavı çok daha önemli hocam.
Öyle olduğunu biliyorum ama ortamı acayip kötü bir okulda 1 sene okumak zorundayım sonrasında nakille uçup gideceğim inşallah.

Şanslıyım ki hayatımda yaptığımı düşündüğüm büyük bir hata ya da büyük pişmanlığım yok. Sadece son kız arkadaşımla kız kardeşimin kavgasında orta yolu bulup ilişkimi bitirmek zorunda kalmayabilirmişim onu fark ettim, o anda fark etseydim muhtemelen şu anda evli olurdum ama büyük bir eksiklik değil benim için.
Konu aile olduğunda bu tür ikilemlerde kalmak çok zor. Son cümlenizde size karşı saygım arttı ben böyle bir durumda olsaydım baya kahrolurdum herhalde.

Her gördüğüm ıvır zıvırları almasaydım şu an ikinci el ThinkPad koleksiyonum olacaktı, Sony alarmlı saat almıştım 300TL'ye şu an baktım 2700TL. En azından bunlar hala evimde, yanımda duruyor.

Bundan 2 hafta önce arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine ome. TV denilen bir görüntülü rastgele insanlarla konuşma programına girmiştim. 1-2 saat takıldım zaten çoğunluğu ya ananıza söven ya da malum ihtiyacını gidermek için kız arayan dayılardan oluşuyordu. Son bir kez deneme amacıyla ülke değiştirme özelliğini gördüm ve rastgele bir ülke seçtim. Seçtiğim ülke Polonyaydı ve ilk karşıma çıkan kızdı. arkadaşlar ben 18 senelik ömrümde böyle güzel kız görmedim cidden kızıl saçları, mavi gözleri bembeyaz teni muazzam biriydi. Yaklaşık 2 saat benim İngiliz kürdü dilim ile sohbet ettik hiç ters yapmadı ben konu bulamadıkça o buluyordu. Bir yandan sohbet ederken bir yandan içimden Instagram'ını istesem mi sorusu geçiyordu tam isteyecek cesareti buldum elektrik kesildi. Verdiğim tepkiyi oturun siz düşünün. En son elektrik 1 saat sonra gelmişti onu aramak için uğraştım bir yarım saat bulamadım. Allah bilir şu an nerededir :/ adı Annaydı
Yaşadığım bir olay yazdığınız olay ile çok fazla bir biçimde benziyor. Kendim hakkımda çok bilgi vermek istemiyorum. Ancak bulmak için hayatımda akıl edemeyeceğim yöntemler kullandım. Ancak benim ki sanal değildi maalesef. Sanal ilişkiye çok sıcak bakmıyorum. Ancak yaşadığım o andan sonra bundan sonra hiç bir kıza başladım gelmedi. Hayatım boyunca hiç kız arkadaşım yok ve bununla hem mutlu hem de övünen biriyim. Ancak o gün elimden gelse ne kadar büyük bir hata bile olacağını bilsem de o anı değiştirmeye çalışırdım. Yaşadığınız şeyi sizin kadar olmasa da anlıyorum.
(Bu arada uygulamada "son konuşalanlar" gibi bir bölüm yok mu? Bence olması gerekli.)

Son düzenleme:
Öncelikle selam. Soru çok basit hayatınız boyunca yaptığınız, aklınızdan çıkmayan o hatayı veya pişmanlığı yapmasaydınız ya da o anı değiştirmiş olsaydınız, hayatınız değişik bir hâl alabilir miydi?

Hocam beni köpek ısırdı ayağım yandı
Ayağım yandığında keşke o gün kahvaltıyı yapmasaydım.
Köpek ısırdığında keşke okuldan eve otobüs ile dönseydim :(

Yaşadığım bir olay yazdığınız olay ile çok fazla bir biçimde benziyor. Kendim hakkımda çok bilgi vermek istemiyorum. Ancak bulmak için hayatımda akıl edemeyeceğim yöntemler kullandım. Ancak benim ki sanal değildi maalesef. Sanal ilişkiye çok sıcak bakmıyorum. Ancak yaşadığım o andan sonra bundan sonra hiç bir kıza başladım gelmedi. Hayatım boyunca hiç kız arkadaşım yok ve bununla hem mutlu hem de övünen biriyim. Ancak o gün elimden gelse ne kadar büyük bir hata bile olacağını bilsem de o anı değiştirmeye çalışırdım. Yaşadığınız şeyi sizin kadar olmasa da anlıyorum.
(Bu arada uygulamada "son konuşalanlar" gibi bir bölüm yok mu? Bence olması gerekli.)
Hocam kız Polonyalıydı ki hani ilerletebilsem sanal kalmazdı çünkü her yaz bulgaristana arkadaşımın yanına gidiyorum ve Polonya ile aralarında çok mesafe yok ama olan oldu :/ Kim bilir belki Allah bir gün yine karşıma çıkarır. Uygulamanın son konuşulanlar özelliği yoktu maalesef. Çıkış bileti bulduk bilet elimizden kaçtı :/

Öncelikle selam. Soru çok basit hayatınız boyunca yaptığınız, aklınızdan çıkmayan o hatayı veya pişmanlığı yapmasaydınız ya da o anı değiştirmiş olsaydınız, hayatınız değişik bir hâl alabilir miydi?

Anneme çok ufak bir şeyden dolayı biraz sert hatta biraz bile değil bildiğin kalbini kırdım hissettim keşke ölseydimde yapmasaydım dedim günlerce annemin suratına bile bakamadım yaptığı yemeği yiyemedim boğazımdan geçmedi ancak o bana hiç kızmadı kızgın olmadı hep olmamış gibi davrandı ne zaman aklıma gelse keşke yapmasaydım diyorum aklıma geldikçe utanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı