Hayatınızdan memnun musunuz?

Yapacak bir şey yok kader böyle yaşamam gerekiyormuş. Öyle yaşıyorum. Asla isyan edemem. Daha iyi olan herkesin hayatı da böyle gitmiyor. Çok zengin falanken batıyorlar işte kader.
Bu kafayla devam, olduğun yerde hiçbir şeyin değişmesini isteme. Orta Doğu insanı hiç şaşırtmıyor.

Bu kafayla devam, olduğun yerde hiçbir şeyin değişmesini isteme. Orta Doğu insanı hiç şaşırtmıyor.
Elbette değişmek isterim siz beni yanlış anladınız elbette bende olmak isterdim: zengin,ünlü vs. Ama bu beni isyan etmeye çağırmaz. Elbette isyan edilmesi gereken şeylerde var ama bu ona girmez. Dininiz ne bilmiyorum ama Allah'a dua ediyoruz tabii ister istemez isteklerimizde.

Elbette değişmek isterim siz beni yanlış anladınız elbette bende olmak isterdim: zengin,ünlü vs. Ama bu beni isyan etmeye çağırmaz. Elbette isyan edilmesi gereken şeylerde var ama bu ona girmez. Dininiz ne bilmiyorum ama Allah'a dua ediyoruz tabii ister istemez.
Dostum bana inan tüm hayatını refah ve rahatlık içerisinde sürdüren insanlar da var. Fakat tüm hayatını sefalet içerisinde sürdürüp, kader böyleymiş isyan edemem deyip nesilden nesile sefaleti devam ettirenler de.

Geri
Yukarı