Hayatınızın en güzel yılı neydi?

En iyisi ilkokul zamanlarımdı. En kötüsü de annemi kaybettiğim için 2021.

2013 ve öncesini saymazsak bu yıl (2022) en iyi yılım çünkü bu yıl kendime çok şey kattım.
Ama 2013 ve öncesi özellikle Türkiye'de kötü olay çok az oluyordu. 2013'ten sonra ülkede çoğu şey kötü gitmeye başladı.

En kötü yıllarım ise 2015-2016 ve 2021 yılları. Aslında lise hayatımın büyük bir kısmı depresyonla geçti ama top 3'te bu 3 yıl var.

Başınız sağ olsun öncelikle. Yıl olarak sorulunca 2006-2007 derim. Tüplü bilgisayarımızda Fifa 07 oynardık. Ve f1 oynardım geceleri. Teravih namazına giderdi herkes ben evde f1 oynardım :(

Belirli bir an olarak sorulursa da 3 gün öncesi derim. Neyse :(

Yıl 2018-19 zamanları, daha COVID-19 yokken o zamanlar LGS sınavından çıktım arkamı döndüm ve vay be dedim. Eve geldim ve üzüldüm nedensizce, çünkü dershanedeki arkadaşlıklar birer birer kopacaktı. Kimileri il dışına kimileri düz liseye, kimileri Anadolu, kimileri fen lisesine, kimileri kara toprağa... O zamanlar ramazan ayıydı zaten. İftarda zeytin yağlı + yoğurtlu biber dolması gömmüştüm. Ablam, abimle Netflix'ten vikingleri açar izlerdik, gece 5'lere kadar yatmazdık... Gerçekten basit gibi gelse de gerçekten güzeldi. Bilgisayarı LGS sınavından dolayı kilere tıkamıştım. O zaman kilere girip kasanın üstündeki hafif tozları aldım, açtım LoL abi çok güzeldi ya. 3 yıl önce, hayatımın zirve noktalarıydı gençlik yıllarımdan. Şu an abim ablam ayrı yerlerdeler, ışığı kapatmış klavyeden size bunları yazıyorum. Daha geçen haftalarda bir eski sınıf arkadaşımı daha kaybettim. Oda güzel bölümün parçalarındandı. Geçen hafta Atatürk barajının orada piknik yaparken sınıf arkadaşım esra ve kardeşi boğulmuş, babaları da atlarken sulara yenik düşüp vefat etmişti, şöyle düşündüm aga, ulan daha 3 yıl önce aynı soruları çözdük, aynı yerde oturduk, aynı denemede birbirimize rakiptik. Bu olayada ayrı üzüldüm zaten. İyi akşamlar dostlar.

Başınız sağ olsun hocam. 2000'li sene daha iyiydi. Savaş yok, mülteciler yok, enflasyon bu kadar kötü değildi. 20'li sene bozdu.

Geri
Yukarı