Hayatınızın en güzel yılı neydi?

Yıl 2018-19 zamanları, daha COVID-19 yokken o zamanlar LGS sınavından çıktım arkamı döndüm ve vay be dedim. Eve geldim ve üzüldüm nedensizce, çünkü dershanedeki arkadaşlıklar birer birer kopacaktı. Kimileri il dışına kimileri düz liseye, kimileri Anadolu, kimileri fen lisesine, kimileri kara toprağa... O zamanlar ramazan ayıydı zaten. İftarda zeytin yağlı + yoğurtlu biber dolması gömmüştüm. Ablam, abimle Netflix'ten vikingleri açar izlerdik, gece 5'lere kadar yatmazdık... Gerçekten basit gibi gelse de gerçekten güzeldi. Bilgisayarı LGS sınavından dolayı kilere tıkamıştım. O zaman kilere girip kasanın üstündeki hafif tozları aldım, açtım LoL abi çok güzeldi ya. 3 yıl önce, hayatımın zirve noktalarıydı gençlik yıllarımdan. Şu an abim ablam ayrı yerlerdeler, ışığı kapatmış klavyeden size bunları yazıyorum. Daha geçen haftalarda bir eski sınıf arkadaşımı daha kaybettim. Oda güzel bölümün parçalarındandı. Geçen hafta Atatürk barajının orada piknik yaparken sınıf arkadaşım esra ve kardeşi boğulmuş, babaları da atlarken sulara yenik düşüp vefat etmişti, şöyle düşündüm aga, ulan daha 3 yıl önce aynı soruları çözdük, aynı yerde oturduk, aynı denemede birbirimize rakiptik. Bu olayada ayrı üzüldüm zaten. İyi akşamlar dostlar.

2016-2017 yılları.

2013-2014 yılları benim için Prime zamanlardı. 😌lisedeki ilk 2 yılım öylesine güzel geçmişti ki. Belkide hayatımın en stressiz ve huzurlu zamanlarıydı. Ondan sonrası gerek ailesel ve gerek ülke olarak çok şeyler değişti.

2021 öncesi hayatımın en güzel yıllarıydı. Hepsi birbirinden güzeldi ama kader. Her yıl, bir önceki yıldan daha kötü oluyor; 2021'den sonra fark etmeye başladım bunu.

Geri
Yukarı