Hayatta kalma oyununa neler eklenmeli?

İstekleriniz doğrultusunda oyunumuz daha da gelişti. Şu anda 7. sürümünde. Yeniliklere ve görsellere bakarak neler eklendiğini öğrenebilirsiniz ve buna göre güncel değerlendirme yazabilirsiniz. :)

Yabani hayvanlar, crafting sistemi.

Aynen hocam üstüne kare bloklar bir de köylü tam olsun (!) hocam konuya gelecek olursak açlık su soğuk sıcak can ya da kas kapasiteniz (iş yapınca falan artsa mesela) biraz daha büyük karakterler ve yaratıcı çim mağara ve madenler onun dolayında meşale ve kendinize özgü çeşitli yaratıklar yabani hayvanlar Online modu daha çok ağaç ve biyom belki çeşitli hava koşulları büyüler vb daha çok şey eklenebilir ve kesinlikle büyük harita oyunun eklenmeli ama oyununuz bence çok güzel (mantığına falan bayıldım)

1616594597251.png

1616594600012.png

Hocam neden içine Virüs koydunuz?

Eki Görüntüle 904280
Hayatta kalma oyunu geliştiriyorum. Her sürümde yeni özellikler ekleniyor. Basit olduğunu bende biliyorum fakat ben her sürümde yeni özellikler ekleyerek kullanıcılara sunmayı tercih ettim. Bu sayede oyuncular değerlendirme yapıp önerilerini belirtebiliyor. Oyun hakkında önerileriniz var ise yorumda belirtebilirsiniz.
Eki Görüntüle 904281
Eğer yoksa geliştirmeye karakter animasyonları ekleyerek başlamalısın. Oyuncuların sıkılmaması için animasyonlar da çeşitlilik kadar önemli. Onun dışında oyuna hikaye ekleyebilirsin, ama bence ilk önce oyun içi çeşitliliği arttır örn; Yeni biyomlar, düşmanlar(kurt, ayı, farklı kabileler vb.), crafting, karakter gelişimi(mesela craft yaptıkça yeni nesneler oluşturmak için gereken hammadde sayısı azalabilir.). Umarım başarılı olursun dostum. Oyunu Steam de mi yayınlamayı düşünüyorsun?

Eğer yoksa geliştirmeye karakter animasyonları ekleyerek başlamalısın. Oyuncuların sıkılmaması için animasyonlar da çeşitlilik kadar önemli. Onun dışında oyuna hikaye ekleyebilirsin, ama bence ilk önce oyun içi çeşitliliği arttır örn; Yeni biyomlar, düşmanlar(kurt, ayı, farklı kabileler vb.), crafting, karakter gelişimi(mesela craft yaptıkça yeni nesneler oluşturmak için gereken hammadde sayısı azalabilir.). Umarım başarılı olursun dostum. Oyunu Steam de mi yayınlamayı düşünüyorsun?
Oyunu daha çok kendimi bu alanda geliştirmek için geliştiriyorum. Bu sayede siz değerli üyeler ücretsiz olarak oyunu oynamış oluyorsunuz.

Geri
Yukarı