Hayatta yaptığınız en büyük hata nedir?

Benim hatam liseyi değiştirmemekten oldu hala hayatta bana yapılmayan saygısızlar yapıldı. Duymadığım yemediğim hakaret kalmadı zorbalıklar vs tam gidecektim başka liseye ailem göndermedi ve artık içime kapanık korkak biri haline geldim. Zar zor düzelmeye çalışıyorum seneye 12'yim 3 gün staj 2 gün okul yine var ne yazikki biraz daha psikolojim bozulacak ve sonrası özgürlük ama ne yazikki aklıma gelecek bunlar. Şimdi olduğu gibi ara ara ağlayacağım neden böyle bir hata yaptım. Bilmiyorum ailemi dinleyebilirdim müdürün yanında ağlamıştım bu zorbalıklar yüzünden, bir şey yapamam demişti.

Bu arada yemediğim dayak kalmamıştı eve gelirken her gün kafam ağrırdı. Keşke diyorum şuçlu olup öyle yapsalardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse aynı şeyleri yaşamışız. Benim yaptığım en büyük hata liseye giriş sınavına çalışmayıp kötü bir liseye denk gelmekti. Liseden önce gayet sosyal, eğlenceli bir insandım. Liseden sonra ise içe kapanık bir insan oldum.

Küçük olduğumdan olsa gerek öyle hayatımı çok kötü etkileyen bir hatam yok daha. Sanırım lol'e başlamak diyebilirim.

Zamanımı çok iyi değerlendiremedim. En azından 14 den 18 olana kadarki süreçte kendime birkaç hobi edinip bir dil öğrenebilirdim çok zamanım vardı.

Üniversite seçiminde gittim ailemi dinledim Türkçe öğretmenliği yazdım. En büyük hatam bu. 2. büyük yaptığım hata ise gidip eğitim yönetimi üzerine yüksek lisans yaptım.
En büyük pişmanlığım bölüm seçiminde herhangi bir sağlık bölümü yazmamış olmam.

Geri
Yukarı