Hayattan zevk almıyorum

lumei

Picopat
Daha fazla  
Meslek
<b> Cyber sec engineer</b>
Hocalarım eskiden ne güzeldi gerek ekonomik gerek eski oyunlar eski arkadaş muhabbetleri, artık hiçbir şey yerini tutmuyor. Stajyer olarak çalışıyorum. Sabah 6'da uyanıp akşam 19 gibi evde oluyorum, arada tek başıma CS:GO ölüm maçı atıyorum. Yeni laptop aldım ama benim için hayat sevgilimden ayrıldıktan sonra tepe taklak gitmeye başladı. (bir şey yapmaktan zevk alma konusunda ) siyasi vs kafama çok taktım bir ara. Kariyerim güzel bir şekilde ilerliyor ancak eğlenemiyorum, sürekli gülen biriyim insan içinde ama evde öyle sayılmam. Artık bıktım şu durumdan, hayat çok monotonlaştı, hiçbir şeyden zevk alamıyorum. Yeni hobi edinmek istedim gitar çalmak alacaktım param vardı ama sonra YKS'ye hazırlanmam gerektiğini fark ettim ve vazgeçtim. Japonca öğreniyordum ama bir yerden sonra onu da bıraktım şu an yaptığım tek şey son ses rock ya da Slow müzik dinlemek. Birinin hayatıma girip beni neşelendirmesini de istemiyor değilim. Tip olarak bakımlı, kıvırcık uzun saçlı biriyim. Herkes sever beni ama mesela kızlarla da konuşamam, hemen batırırım ve sonra kafama takarım. Neden bunu yazıyorum onu bile bilmiyorum. Sizce ne yapabilirim? 12.sınıfım. Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelimizin derdi bu, ekonomik olması dışında Türkiye'deki insan kafası, bulunduğumuz ortam yüzünden gelen kısıtlama ve benzeri. Yalnız mı yaşıyorsunuz?

Selamlar dostum, tebrikler büyüyosun. Hayatın gerçeklerini tecrübe ediyosun hepsi bu. Fazla direnme alışmaya çalış

Geri
Yukarı