Haylou GT1 alınır mı?

Kardeşimde GT 1 modeli var, görüşme kalitesi kötü, müzik kalitesi idare eder. Kablosuz kulaklık alman şart değilse kablolu kulaklıklar daha iyi olur bu fiyat aralığında

Yılbaşında 85 liraya düşmüştü amazonda. Bluetooth menzili şaşırtıcı derecede iyi çıktı. Mikrofonda ev ortamında ve sessiz yerlerde çok iyi ama toplu taşımada falan leş, tüm sesleri alıyor. Müzik dinlerken tatmin eder mi bilmem, beni pek tatmin etmedi aşağıda linkini bıraktığım kulaklıktan sonra kötü geldi. Mobil oyunlarda gecikmesi iyi, wild rift atarken arkadaşlarla hiçbir sıkıntısını görmedim.
Eski kulaklığım;
Yılbaşında 85 liraya düşmüştü amazonda. Bluetooth menzili şaşırtıcı derecede iyi çıktı. Mikrofonda ev ortamında ve sessiz yerlerde çok iyi ama toplu taşımada falan leş, tüm sesleri alıyor. Müzik dinlerken tatmin eder mi bilmem, beni pek tatmin etmedi aşağıda linkini bıraktığım kulaklıktan sonra kötü geldi. Mobil oyunlarda gecikmesi iyi, wild rift atarken arkadaşlarla hiçbir sıkıntısını görmedim.
Eski kulaklığım;
Dokunmatiği biraz kanser onu yazmayı unutmuşum, ıslak parmakla apple touch-id ne kadar kanserse, bu kulaklığın dokunmatiği de o kadar kanser.

GT1 çok önermem zamanında PRO versiyonunu almıştım. İncelememe bakabilirsin:

QCY T5 almayı düşünüyorum. Bir bak istersen.

Bunu inceleyeceğim.

Xiaomi ürünlerini artık bedava olsa kullanmam.

GT1 çok önermem zamanında Pro versiyonunu almıştım. İncelememe bakabilirsin:

Ürün için çok yardımcı oldu teşekkürler.

Size tws kulaklıklarda usta bir isim vereyim: Enes ÖZEN. Bu adamın videolarından yararlanarak karar verebilirsiniz.

Videolarına bakacağım.

Tüm yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Yardımcı oldunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı