Haylou GT1 Pro Bluetooth bağlantı kopuyor

Spartannn

Femtopat
Merhaba arkadaşlar. Haylou GT1 Pro kulaklığım başka cihazlarla sorunsuz çalışıyor ama bilgisayarımda kopukluk hatta bazen komple ses kaybı oluyor. Bluetooth driverlarımda bir sorun göremedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayarım Lenovo E50 Notebook-Windows 10 Pro.

Merhaba arkadaşlar. Haylou GT1 Pro kulaklığım başka cihazlarla sorunsuz çalışıyor ama bilgisayarımda kopukluk hatta bazen komple ses kaybı oluyor. Bluetooth driverlarımda bir sorun göremedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayarım Lenovo E50 Notebook-Windows 10 Pro.
Aynı ürün bende de var. Aynı problem bende de var

Kulaklıkta sorun olmadığına eminseniz yüksek ihtimalle Wi-Fi ile Bluetooth sinyalleri parazit yapıyor. Modeminiz 5GHz bandını destekliyorsa açın ve laptopu o kanaldan bağlayın.

1605961701998.png

Ayarlarda mobil etkin noktayı düzenle>kullanılabilir bir taneye tıkla> 5GHz bandı gözüküyorsa destekliyor demektir. Modem arayüzünde kablosuz ayarlar kısmında 5GHz özelliği olması lazım.

"Kullanılabilir bir tane" kısmını gösteren menü açılmıyor bende burada. Bir de modem arayüzüne nasıl ulaşacağım
Güncelleme yapayım dedim.
Bilgisayarım 5GHz bandı desteklemiyormuş. WiFi kartı: Qualcomm Atheros AR956X. Ayrıca modem arayüzüne girmek için internette yazılan kullanıcı adı ve şifrelere yanlış cevabı alıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı