Haylou moripods alınır mı?

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
350 TL'ye alınır mı? Müzik nadir dinlerim bazen oyun oynarım ama genel olarak çoğunlukla video dizi film izlerim.

Alınabilir duruyor, Qualcomm ses çipi kullandığından ötürü.
Realme buds q2 almak istemiştim aslında ama birkaç kötü yorum vardı sanırsam Arkadaşlar bunu önerdi. Hangisi iyidir sence?

Bass seviyorsan birazcık üzer çünkü silikon uçları yok. Silikon uç olmaması bass kaybı yaşatıyor. Bunun dışında fiyatına göre performansı güzel.
Dediğim gibi müzik dinlemem çok dinlersem de hafif müzikler bassla falan işim olmaz. Alınır diyorsunuz o zaman değil mi?

Realme buds q2 almak istemiştim aslında ama birkaç kötü yorum vardı sanırsam Arkadaşlar bunu önerdi. Hangisi iyidir sence?

Dediğim gibi müzik dinlemem çok dinlersem de hafif müzikler bassla falan işim olmaz. Alınır diyorsunuz o zaman değil mi?
Alabilirsin evet. Ama bahsettiğin Buds Q2 hakkında pek bilgim yok. Kulaklıkta da kullanmadığım ürünleri önermem pek. Kötü olduğundan değil, kullanıcı deneyimim olmadığından.

Arkadaşım vasıtasıyla kullandım evet.
Peki dokunmatik bölgeleri kullanma şansın oldu mu yerleri kullanışsız gibi geldi bana?

Hocam müsait iseniz yardımcı olur musunuz önemli çünkü ona göre hemen alacağım.

Hocam uygulama desteği yokmuş gsliba. Bu büyük bir sorun değil mi? Ben bu ürünün şarjının kaç olduğunu nasıl göreceğim mesela. Çok saçma.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı