Elektronik Haylou Rs4 Plus akıllı saat 1249 TL

Kesşke 1 tane daha alsaydım babama iyi olurdu.
Aras Kargo ilk defa gecikti ürün gelmedi daha bakalım bekliyorum.
Sağlık olsun hocam. Yine alabilirsiniz aslında 1500 e de değer bence pek de fark yok. Bu hafta bir düşüneceğim ben de.

@EREN SATAR ürün geldi mi?

Son düzenleme:
Alanlardan yorum bekliyorum. Alma niyetim yok ama geçen sene bunu görüp heves etmiştim, almamıştım. Bu sene de biraz bakındım uygun modellere, watch 3 Active falan da baktım. Sonunda Samsung Galaxy watch 6 aldım. 😅

Alanlardan yorum bekliyorum. Alma niyetim yok ama geçen sene bunu görüp heves etmiştim, almamıştım. Bu sene de biraz bakındım uygun modellere, Watch 3 active falan da baktım. Sonunda Samsung Galaxy Watch 6 aldım. 😅

Watch 6 falan zaten çok daha üst seviye bir model. Watch 3 activeden iyi diye düşünüyorum RS4 Plus gelse de incelesem bir parasının hakkını verecek mi?😀

@theumtkyd hocam saat bugün geldi. Çok akıcı ve kaliteli cihaz ben beğendim indirime girerse 1 tane daha alacağım.

Son düzenleme:
Watch 6 falan zaten çok daha üst seviye bir model. Watch 3 activeden iyi diye düşünüyorum RS4 Plus gelse de incelesem bir parasının hakkını verecek mi?😀

@theumtkyd hocam saat bugün geldi. Çok akıcı ve kaliteli cihaz ben beğendim indirime girerse 1 tane daha alacağım.
Hocam kordon nasıl? Mıknatıslı mı normal mi? Bir fotoğraf ekleme şansınız var mıdır?

Hocam kordon nasıl? Mıknatıslı mı normal mi? Bir fotoğraf ekleme şansınız var mıdır?
Hocam kordon kaliteli güzel duruyor terletme vs yapmıyor kesinlikle ama düz kordon yollandı manyetik değil tahmin etmiştim zaten.
GPS yok, konuşma yok. Tipi güzel ama.
Bu fiyat bandında çoğu saatte GPS ve konuşma yok başka bir model daha alacağım onunla ufaktan karşılaştırırım sonra. Kıwıtıme DTNO 1 düşünüyorum. Ama RS4 Plusu çok beğendim.
Kordon normaldir, mıknatıslı yollamayı geçen sene bırakmışlardı herhalde. Ben de fotoğraf bekliyorum. Uygulaması falan nasıl?
Hocam uygulaması stabil çalışıyor bir sıkıntı yaşamadım ben kordon normal mıknatıslı değil maalesef.

Hocam kordon kaliteli güzel duruyor terletme vs yapmıyor kesinlikle ama düz kordon yollandı manyetik değil tahmin etmiştim zaten.

Bu fiyat bandında çoğu saatte GPS ve konuşma yok başka bir model daha alacağım onunla ufaktan karşılaştırırım sonra. Kıwıtıme DTNO 1 düşünüyorum. Ama RS4 Plusu çok beğendim.

Hocam uygulaması stabil çalışıyor bir sıkıntı yaşamadım ben kordon normal mıknatıslı değil maalesef.
Mıknatıslı olmamasına sevindim ben hocam. Ekstradan kordon almak zorunda kalmayacağım. Bu ceket giyince falan çıkabilirdi yoksa. Teşekkürler. Hayırlı olsun bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı