Elektronik Haylou Rs4 Plus akıllı saat 1249 TL

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Normalde 1600'den aşağıya satılmıyor bir tane kaptım ben. Saat fiyatına göre oldukça güzel. Nays ile alınırsa %15 + premıum üyesi iseniz de 20 TL daha düşüyor ve 1000TL'ye geliyor, aynı paraya dandik markası belli olmayan çakma Apple Watch'lar yerine çok mantıklı.
LS05 mi bu mu?

Ben LS05'i 6-7 ay kullandım hala da kardeşim kullanıyor. Her anlamda bu saat LS05e göre daha üstün. Özellikle alma sebebim ekranı ve grafikleri.
İnceleme videolarına baktım. Gerçekten ls05 modelinden çok daha iyi duruyor. Tek kafama takılan yanı manyetik kordon olduğu için ceket falan giydiğimde düşer mi onu bilemedim. Acaba indirimi ne zaman biter almaya çalışacağım.

İnceleme videolarına baktım. Gerçekten LS05 modelinden çok daha iyi duruyor. Tek kafama takılan yanı manyetik kordon olduğu için ceket falan giydiğimde düşer mi onu bilemedim. Acaba indirimi ne zaman biter almaya çalışacağım.

Sanırım artık manyetik kordonlu göndermiyor Hepsiburada. Normal düz kordonlu gönderiyormuş. İndirim bitişi hakkında bilgim yok hocam ama Nays ile de alırsanız bayağı uyguna geliyor 1030TL'ye kadar düşüyor isterseniz fiyat bir de link paylaş vs yaparsanız 970TL'ye kadar yolu var.

Sanırım artık manyetik kordonlu göndermiyor Hepsiburada. Normal düz kordonlu gönderiyormuş. İndirim bitişi hakkında bilgim yok hocam ama Nays ile de alırsanız bayağı uyguna geliyor 1030TL'ye kadar düşüyor isterseniz fiyat bir de link paylaş vs yaparsanız 970TL'ye kadar yolu var.
Naysım yok hocam normal kartla alırım alırsam. Teşekkürler. Ürün size ulaşınca birkaç cümle deneyiminizi ve de kordonun nasıl olduğunu anlatırsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Naysım yok hocam normal kartla alırım alırsam. Teşekkürler. Ürün size ulaşınca birkaç cümle deneyiminizi ve de kordonun nasıl olduğunu anlatırsanız sevinirim.
Tamamdır hocam inceleme yaparım direkt forumda göremedim incelemesini.
Yarın ve ya yarından sonra gelecek kargolaması yapılmış.

Babam için akıllı saat bakıyorum da bunun tipi biraz değişik geliyor bana ya.

bu saat var 1300e geliyor nays ile
RS4 Plusun ekranı daha büyük ve daha yeni bir model. Mi Watch ise batarya olarak kağıt üstünde çok iyi duruyor. Ben kare almak istediğim için RS4 Plus tercih ettim.

Geri
Yukarı