Haylou Solar LS05 vs Xiamoi Redmi TWS

Chacke

Hectopat
Daha fazla  
Haylou Solar LS05 Akıllı Saat - IP68 -
Almak mı yoksa
Xiamoi Redmi TWS Bluetooth kulaklık almak mı daha mantıklı olur?
Günlük kullanım için kararsız kaldım saat ya da kulaklık alacağım.

Haylou Solar LS05 Akıllı Saat - IP68 -
Almak mı yoksa
Xiamoi Redmi TWS Bluetooth kulaklık almak mı daha mantıklı olur?
Günlük kullanım için kararsız kaldım saat ya da kulaklık alacağım.
Bencede kulaklık ihtiyacın varsa saate göre daha büyük bir ihtiyaç ancak xiaominin band serisi akıllı bilekleri varken neden haylou alıyorsun ? ne avantajı var sana göre

Bencede kulaklık ihtiyacın varsa saate göre daha büyük bir ihtiyaç ancak Xiaomi'nin band serisi akıllı bilekleri varken neden Haylou alıyorsun? Ne avantajı var sana göre

Haylou daha güzel geldi ondan yoksa öyle araştırma yapmadım saat alırsam göz atarım onlarada
Bisiklet sürerken Bluetooth kulaklık lazım oluyor büyük ihtimal kulaklık alabilirim

Haylou daha güzel geldi ondan yoksa öyle araştırma yapmadım saat alırsam göz atarım onlarada
Bisiklet sürerken Bluetooth kulaklık lazım oluyor büyük ihtimal kulaklık alabilirim
Bluetooth kulaklık olduğu zaman kablo ile uğraşmadan her an kullanabiliyorsun. Hatta ben çevreyi duymak amacıyla tek kulaklık takıyorum ve dolayısıyla toplam 5-6 saat sıkıntısız kullanabiliyorum. Telefonu bir yere bırakıp evde bir şey yapabilirsin. Örneğin birkaç gün önce ekran kartını temizlerken telefonu koydum bir yere gittim tornavida aldım, mendil aldım, fırça aldım vs. Ama saat sadece dışarıda kullanılıyor genelde. Saatin yokluğunu bazen kolumu kaldırdığımda saat olmayınca hissediyorum. Onun dışında evde kullanılmıyor. Ama kulaklık sürekli lazım oluyor.

İlk kulaklık sonra saat alabilirsin.

Bluetooth kulaklık olduğu zaman kablo ile uğraşmadan her an kullanabiliyorsun. Hatta ben çevreyi duymak amacıyla tek kulaklık takıyorum ve dolayısıyla toplam 5-6 saat sıkıntısız kullanabiliyorum. Telefonu bir yere bırakıp evde bir şey yapabilirsin. Örneğin birkaç gün önce ekran kartını temizlerken telefonu koydum bir yere gittim tornavida aldım, mendil aldım, fırça aldım vs. Ama saat sadece dışarıda kullanılıyor genelde. Saatin yokluğunu bazen kolumu kaldırdığımda saat olmayınca hissediyorum. Onun dışında evde kullanılmıyor. Ama kulaklık sürekli lazım oluyor.

İlk kulaklık sonra saat alabilirsin.

Peki önerebileceğin Bluetooth kulaklık var mı?

Saati boş ver bir kulaklık al hocam, ben aldım hevesim geçti. Saat pek bir işe yaramıyor ama kulaklık kulağına takınca sana ses veriyor.

Geri
Yukarı