Haylou T15 sağ kulaklıktan kısık ses geliyor

Fatih Kargılı

Hectopat
Yer
Muğla
İyi günler. Bluetooth kulaklığın sağ tekinden gelen ses önemli ölçüde azaldı. Kulaklıklar kutusunun içindeyken sarhoş arkadaşım sızdığı yerden sehpaya tekme atarak yere düşürmeyi başardı. Bu olaydan sonra böyle olduğunu tahmin ediyorum ama emin de değilim. Ne yapabilirim tavsiyesi olan var mı?

def2easy06

Hectopat
Bende de şu an aynı soru var resetlesem de düzelmiyor hocam.

PuMaT

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Bende de şu an aynı soru var resetlesem de düzelmiyor hocam.
Ne zaman olmaya başladı?
İyi günler. Bluetooth kulaklığın sağ tekinden gelen ses önemli ölçüde azaldı. Kulaklıklar kutusunun içindeyken sarhoş arkadaşım sızdığı yerden sehpaya tekme atarak yere düşürmeyi başardı. Bu olaydan sonra böyle olduğunu tahmin ediyorum ama emin de değilim. Ne yapabilirim tavsiyesi olan var mı?
Büyük ihtimal hasar gördüğü içindir.

KS
Fatih Kargılı

Fatih Kargılı

Hectopat
Yer
Muğla
KS
Fatih Kargılı

Fatih Kargılı

Hectopat
Yer
Muğla
Eğer kulaklık zarar görmüş ise yapabileceğiniz bir şey olduğunu düşünmüyorum. Belki vardır ama ben bilmiyorum.
Neden yazıyorsunuz o zaman başlığa

shintaro

Femtopat
Yer
Milky Way
Öncelikle cihazın kutusundan "sağ" kulaklığı çıkartıp aygıtınıza bağlıyorsunuz. Bağlandıktan sonra "sol" kulaklığı çıkartıp cihazınıza bağlıyorsunuz. Eğer bu işlemde kulaklığın sesi eşit olarak gelmez ise malesef cihaz düştüğünde hasar almış olabilir.

KS
Fatih Kargılı

Fatih Kargılı

Hectopat
Yer
Muğla
Sağ teki kutusundan çıkarır çıkarmaz gelen açılış sesi de kısık geliyor doğal olarak. Bahsettiğiniz çözüm buna benzer nasıl bir duruma çözüm olabilir ki

KS
Fatih Kargılı

Fatih Kargılı

Hectopat
Yer
Muğla
Sana yardımcı olmaya çalışan bir insanı neden tersliyorsun?
İnşallah çözüm bulamazsın.
Yardımcı olmaya çalıştığını sanmıyorum. Yenisini alırım bozulmuşsa da sen kafana takma orasını

Yukarı