Haylou T15 ses düzeyi değişmiyor

aedrols

Hectopat
Haylou T15 kulaklığımın tekinden az ses gelmeye başladığı için çözüm olarak ses düzeyini değiştirmeyi buldum fakat ikisi de ayrı ayrı ayarlanamıyor. İzlediğim videolarında hiçbirinde böyle bir sıkıntı yok. Bunu yapmak için kullanabileceğim bir uygulama ya da bu sorunun çözümü var mı?

Adsız.png

Ne düşürdüm ne bir şey yaptım tek yaptığım silikonu çıkarıp kulak çöpü ile temizlemekti, her şeyi denedim fakat olmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nereden resetleme videosu izlediniz bilmiyorum ama bu videoyu bir deneyin. Her adım önemli ona göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Nereden resetleme videosu izlediniz bilmiyorum ama bu videoyu bir deneyin. Her adım önemli ona göre.
Aynı Enes Özen videosu izledim, hatta forumundan kendisine de sordum garanti mecbur bunlar hassas kulaklıklar dedi. Yine de attığınız videodan bir daha deniyeyim GT1 diye bakmamıştım bu videoya.

Tekrar denedim ama olmadı büyük ihtimal yazılımsal ya da eşleştirmeyle ilgili bir sıkıntı değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı