Haylou T15 vs GT1 XR

Haylou tavsiye etmiyorum. GT1 Pro kullanıyordum, sürekli cihaz eşleşmeden kopuyordu lakin sıfırlama yöntemiyle az da olsa idare edilebiliyordu. 1.5 ay önce yine eşleşme kesildi, şu an tek kulaklıktan ses geliyor ve hiçbir şekilde düzelmiyor. Yatıyor öylece cihaz.

T15 kullanıyorum hocam sürekli sağ veya sol kulaklığın birinden ses kesiliyor bazen reset atınca düzeliyor bazense hiç düzelmiyor.

T15 kullanıyorum hocam sürekli sağ veya sol kulaklığın birinden ses kesiliyor bazen reset atınca düzeliyor bazense hiç düzelmiyor.
@def2easy06 Haylou T15'i hala kullanıyor musunuz? Kullanıcı yorumunuz nedir? Ses kalitesi ve ses yüksekliği nedi? Tek kullanımda şarjı ne kadar gidiyor? Batarya performansında düşüş var mı? Tavsiye eder misiniz?

@def2easy06 Haylou T15'i hala kullanıyor musunuz? Kullanıcı yorumunuz nedir? Ses kalitesi ve ses yüksekliği nedi? Tek kullanımda şarjı ne kadar gidiyor? Batarya performansında düşüş var mı? Tavsiye eder misiniz?

Hocam şu an kulaklığı aktif olarak kullanıyorum. Çok memnunum ses yüksekliği gayet iyi ve Dolby Atmos la mükemmel oluyor şarj yaklaşık 1 hafta gidiyor ve ben çok müzik dinlerim, batarya performansında hiç düşüş olmadı ayrıca tekinden ses gelmediği zaman reset atıp tekrar bağlıyorum aynı şekilde kullanıyorum almanızı tavsiye ederim gayet iyi bir kulaklık ve kulaktan düşme gibi bir problemi yok.

Geri
Yukarı