Hayvan Sahiplenme

Zevahir

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben kendimi bildim bileli köpekleri çok seviyorum. Özellikle husky türüne aşığım diyebilirim. Lakin benim çocukluktan kalma bir fobim var köpeklerden korkuyorum. Her köpekten değil fakat gidip de örneğin bir sokak köpeğini yakından sevemiyorum. Bir köpek sahiplenmeyi de çok istiyorum. Lakin öncesinde bu korkumu yatıştırmak azaltmak, ortadan kaldırmak için bir hayvan barınağına gitmeyi düşünüyorum. Bu hayvan barınaklarına istediğimiz gibi görüp hayvanları görebiliyor, ziyaret edebiliyor muyuz? Ben bir müddet bu şekilde bir hayvan barınağına gidip kendimi ısındırmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü ve görevliler benim gibi olan dostlara yardımcı oluyorlar mı?

Bunun dışında merak ettiğim bir diğer soru ise köpek sahiplenirken herhangi bir şey isteniyor mu? Bazı hayvan sahiplendirme ilanlarına baktığımda sözleşme yapılacak falan diyor. Bu bahsedilen sözleşmeler ne oluyor?

Yardımcı olursanız sevinirim. Ek olarak İstanbul Anadolu Yakasındayım bana yakın hayvan barınaklarının isimlerini belirtirseniz çok memnun olurum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı