Köpek sahiplenme

EnsarT57

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle selam, evde beslenilebilecek bir köpek sahiplenmek istiyorum. Nereden sahiplenebilirim? İnternetten bakıyorum hep uçuk fiyatlar 50 bin lira 60 bin lira. 2-3 bin liraya kadar ücrette verebilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Öncelikle selam, evde beslenilebilecek bir köpek sahiplenmek istiyorum. Nereden sahiplenebilirim? İnternetten bakıyorum hep uçuk fiyatlar 50 bin lira 60 bin lira. 2-3 bin liraya kadar ücrette verebilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Barınaklarda bedava 🐱

Ücret ödemek yerine bulunduğunuz yerdeki barınaklara gidin. Cins köpek dolu. 15 KG'lık kuru mamalardan alıp gidin barınağa. Mama hediye eder istediğiniz köpeğide alır çıkarsınız. Güzel bir sevap işlemiş olursunuz hem. Bir hayvanın hayatını kurtarmış olursunuz.

Barinaklar ne güne duruyor git ve yeni dostunu oradan al ve sıcak yuvasına götür

Ücret ödemek yerine bulunduğunuz yerdeki barınaklara gidin. Cins köpek dolu. 15 Kg'lık kuru mamalardan alıp gidin barınağa. Mama hediye eder istediğiniz köpeğide alır çıkarsınız. Güzel bir sevap işlemiş olursunuz hem. Bir hayvanın hayatını kurtarmış olursunuz.

Hocam aslında cins olması falan umurumda değil de. Evde beslemek için cins köpek olması gerekiyor. Cins olmazsa hem köpeğe hem bize eziyet olur. 2-3 gün sonra gidip bakayım bir barınağa. Teşekkür ederim konuyla ilgilendiğiniz için.

Bende de var evde bakıyorum. Cins değil. Herhangi bir sorunu yok. Evde yetiştirmek için cins olmasına ihtiyacınız yok. Nasıl yetiştireceğiniz önemli. Vereceğiniz eğitim önemli. Cins köpekte getirseniz siz farklı şekilde yetiştirirseniz bütün problemleri yaşayacaksınız. Bu noktada köpek değil sizin yetiştirme tarzınız önemli.

Geri
Yukarı