Steam Hazır hesap PC'ye zarar verir mi?

Mirac.17

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4070
13650HX
16 GB DDR5 RAM
1 TB M2 SSD
WİNDOWS 11 PRO
Meslek
ÖĞRENCİ
Dostlar ben Steam hesap alacağım 25 TL'ye ama PC'ye zarar verir mi? Çok erişimli olduğu için PC'ye erişirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Geforce Now alayım mı sizce?
Geforce Now size içinde oyunlar olan bir kütüphane vermez sadece sahip olduğunuz oyunlar indirmeden ve donanımınıza bağlı kalmadan oynamanızı sağlar.
Bir Steam hesabı almak istediğinize göre oynayacak oyun arıyorsunuz. Geforce Now aldığınızda da oynayacağınız oyunları önceden Steam gibi platformlardan almış olmanız gerekir yani alinca direkt paralı oyunları oynayamazsiniz. Steam hesabı almakla Geforce Now almak arasındaki ilişkiyi anlamadım.

Steam hesabı almak mantıklı mı sorusuna gelecek olursak bence değil ayrıca böylelerine para kazandirmanizi da önermiyorum. Steam hesapları ticari amaçlarla kullanılmazlar, kullanıldıkları fark edildiğinde hesap kilitlenebilir. Ayrıca hesap sahibi her an hesabın şifresini değiştirip hesabı elinizden alabilir. Bu da harcadığınız paranın boşa gitmesi demek. Güvenli mi konusuna gelecek olursak evet güvenli. Hesabı aynı anda pek çok kişi kullandığı için hesap sahibi size Steam'i çevrim dışı modda kullanmanızı isteyebilir. Ortak Steam hesabına giriş yaptığınızda bilgisayarınıza erişemez veya zararlı yazılım sokamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı